Авто зі США під ключ

Підберемо, викупимо, доставимо та оформимо усі документи

Спеціальна пропозиція: -20% на послугу авто зі США під ключ

Компанія WEST AUTO HUB пропонуємо клієнтам найвигідніші умови на купівлю авто зі США.*

Скористайтеся зниженою ціною на послуги компанії й зробіть свою мрію про авто з Америки реальністю. 

*Пропозиція діє до 30 жовтня.

Отримати знижку

Що означає послуга під ключ?

Якщо ви користуєтеся послугою авто зі США під ключ від компанії WEST AUTO HUB, то ви отримаєте авто з Америки на українській реєстрації та з повним пакетом документів. Ціна авто під ключ включає вартість авто на аукціоні, аукціонний збір, доставку авто зі США, митне оформлення транспорту, сертифікація та реєстрація автомобіля.

 

 • Підбір та викуп авто на аукціоні
 • Доставка
 • Розмитнення
 • Сертифікація
 • Реєстрація

Чому вигідно придбати авто зі США?

Отримати консультацію
 1. Ціна. Такі авто обходяться дешевше, ніж авто з Європи чи авто, які купують в Україні. На аукціонах можна придбати як пошкоджені машини, так і абсолютно цілі. Однак загалом авто на ринку США мають нижчу ціну. 
 2. Комплектація. Майже всі авто, що продаються у США, мають дуже багату комплектацію.
 3. Контроль. Більшість американців їздить на своїх авто, які експлуатуються на лізингових правах, а це означає, що перші 3-5 років, за обслуговуванням стежить реальний власник автівки – лізингова компанія, яка ставить жорсткі рамки щодо технічного стану авто. ⠀

Супутні послуги

Авто зі США під ключ

Розмитнення

На території комплексу розташована зона митного контролю та митний склад. Надаємо попередній прорахунок вартості розмитнення безкоштовно.

Авто зі США під ключ

Сертифікація

Сертифікуємо авто та інші види транспорту з Європи та США. Надаємо сертифікат відповідності за 1 робочий день.

Авто зі США під ключ

Реєстрація

Організовуємо реєстрацію та перереєстрацію транспортних засобів. Швидко, зручно та якісно.

Найчастіші питання

У США дійсно можна вигідно придбати авто, зекономивши від кількох тисяч до кількох десятків тисяч доларів або в середньому 30% - 40% від ринкової ціни в Україні. Однак важливо врахувати стан автомобіля, який ви купуєте, та вартість його ремонту.

Ми можемо підібрати для вас автомобіль відповідно до ваших критеріїв та вказаного вами бюджету. Для того, щоб правильно здійснити підбір автомобіля, потрібно визначитись з маркою авто та роком випуску, об'ємом двигуна, комплектацією та бюджетом, на який ви розраховуєте. Відповідно до цього вам буде запропоновано декілька варіантів автомобілів для ознайомлення з приблизним прорахунком вартості під ключ.

Історія кожного автомобіля в Америці доступна до перевірки у спеціальній базі. Наші фахівці перевіряють автомобіль по VIN-номеру та передають вам усю інформацію про авто.

В середньому доставка автомобіля займає від 1,5 до 2,5 місяців. Термін доставки залежить від того, з якого штату США буде відбуватись відправка контейнеру.

Ми можемо доставити авто зі США. Для цього необхідно, щоб ви надали усю інформацію про авто й ми надішлемо вам детальну відповідь щодо доставки. Зазначимо, що кожен випадок індивідуальний, тому вартість доставки залежить від конкретного автомобіля чи іншого транспортного засобу.

Компанія укладає договір з кожним клієнтом і зобов'язується виконувати всі умови договору. Усі платежі здійснюються поетапно і відправляються на розрахунковий рахунок, вказаний в договорі. Фахівці компанії WEST AUTO HUB зобов'язуються здійснювати якісний підбір авто і забезпечувати супровід аж до прибуття автомобіля в Україну.

Кіріл
Кіріл
 • Підберемо найвигідніший варіант.
 • Економимо ваш час та зусилля.
 • На зв'язку 24/7.