Послуги WEST AUTO HUB

Увесь спектр від підбору до реєстрації

Детальніше про послуги компанії

    Доставити авто

Фіксована ціна. Власні автовози

 

WEST AUTO HUB доставляє будь-який транспорт з-за кордону автовозами та лафетами. Така доставка коштує в середньому на 20% дешевше, аніж доставка автомобіля самостійно. Маємо рішення для великого об’єму - швидко та безпечно.

Замовити

 

    Розмитнити авто

Швидко. Дешево. Чесно

 

На території комплексу WEST AUTO HUB розташована зона митного контролю та митно-брокерські компанії - все, що необхідне для розмитнення транспорту. Здійснюємо митне оформлення будь-якого виду транспорту: від легкових авто до спецтехніки та сільгосптехніки.

Замовити

    Сертифікувати авто

Сертифікація будь-якого транспорту

 

На території комплексу WEST AUTO HUB розташована сертифікаційна лабораторія, де можна отримати сертифікат відповідності на транспортні засоби.

Замовити

    Зареєструвати авто

Потрібна реєстрація - вже все зробили за вас

 

Спеціалісти надають супровідні послуги з реєстрації та перереєстрації транспорту у сервісних центрах МВС. Організовуємо увесь процес та економимо ваш час та зусилля. Послугу можна замовити онлайн на сайті або в додатку WEST AUTO HUB.

Замовити

    Продати авто

Власний торговий автомайданчик

 

На комплексі WEST AUTO HUB розташований автомайданчик, де ви можете продати власне авто або купити автомобіль з наявних. Авто, які розміщені на автомайданчику, можна придбати у кредит.

Замовити

Авто з-за кордону

<p class="h3">Супровід на всіх етапах. Рішення для бізнесу</p>
<p>Співпрацюємо з великою базою перевірених аукціонів Європи та США, автохаусів, автодилерів та лізингових компаній. Ви можете отримати доступ до аукціонів та усієї бази перевірених авто за кордоном та отримати повний комплекс послуг.</p>
<p> </p>
<p>Супроводжуємо клієнта на етапах:</p>
<ul>
<li>купівлі;</li>
<li>доставки;</li>
<li>розмитнення;</li>
<li>сертифікації;</li>
<li>реєстрації.</li>
</ul>

Супровід на всіх етапах. Рішення для бізнесу

Співпрацюємо з великою базою перевірених аукціонів Європи та США, автохаусів, автодилерів та лізингових компаній. Ви можете отримати доступ до аукціонів та усієї бази перевірених авто за кордоном та отримати повний комплекс послуг.

 

Супроводжуємо клієнта на етапах:

 • купівлі;
 • доставки;
 • розмитнення;
 • сертифікації;
 • реєстрації.

WAH - це якість та надійність

Компанія WEST AUTO HUB існує з 2017 року. Ми постійно розвиваємося, покращуємо якість надання послуг та сервіс. За час існування ми відкрили комплекс у Львові, представництва у Києві та Нововолинську, де ви також можете скористатися усіма послугами хабу. 

Найпопулярніші питання

Термін доставки залежить від того, з якої країни потрібно привезти автомобіль. Ми доставляємо власними автовозами, тому ваше авто буде в Україні максимально швидко.

Митне оформлення авто триває до 4 годин.

Дізнатися орієнтовну вартість розмитнення можна за допомогою калькулятора розмитнення - посилання. Для точного прорахунку потрібно сконтактувати зі спеціалістом WEST AUTO HUB, який надасть усі дані.

Ви можете пройти сертифікацію на одному з комплексів WEST AUTO HUB, а спеціалісти відправлять документи в те місто, куди вам необхідно.

Необхідний наступний пакет документів:

 • паспорт;
 • довідка про присвоєння ІПН;
 • документи на авто з країни, де воно було придбане;
 • сертифікат відповідності;
 • митна декларація.

Потрібні такі документи:

 • оригінали паспортів та копії усіх заповнених сторінок;
 • довідка про присвоєння ІПН;
 • техпаспорт на автомобіль.

Так, при перереєстрації огляд експерта тепер є обов'язковим для всіх. Така перевірка проводиться в інтересах нового власника автомобіля та за його заявою. Вона попереджає різні маніпуляції під час продажу транспортного засобу. Після огляду та перевірки номерів по базі, експерт складає акт або робить позначку в документах на перереєстрацію.

У послугу входить мийка, професійна фотосесія, публікація оголошення про продаж авто на усіх можливих платформах, комунікація з потенційними покупцями та організація тест-драйву для покупців.

Станьте дилером - розпочніть свій бізнес з нами

З WEST AUTO HUB ви можете оптимізувати свій бізнес та працювати з великими об’ємами. У нас є унікальна локація, де зібрані усі структури для імпорту авто. А наша автоматизована система webex24 дозволяє оформляти більше 100 транспортних засобів за добу.

Користуйтеся нашими зручними програмними продуктами для вашого бізнесу - webex24, а також додатком webex24.