Покупка та пошук авто

Авто з Європи та США під замовлення з доставкою та оформленням.
Прозоро. Доступно. Вчасно.

 днів 
 без черг
 по Україні

Як відбувається підбір авто під ваші вимоги

Ваш персональний менеджер:

 1. Допоможе підібрати потрібну модель відповідно до вашого бюджету та індивідуальних побажань.
 2. Знайде найкращі цінові пропозиції.
 3. Вийде на зв'язок з продавцем з будь-якої країни, щоб уточнити всі деталі та можливі недоліки автомобіля, а також домовиться про найоптимальнішу ціну для вас.
 4. Прорахує попередню митну вартість автомобіля, щоб зорієнтувати вас у бюджеті на цю покупку.
 5. Завжди буде тримати з вами зв'язок, щоб максимально оперативно передавати інформацію.

Зверніть увагу

Враховуючи наш досвід, при виборі авто ми радимо звертати увагу на такі важливі фактори, як, наприклад, пробіг. Бажано, щоб він був підтверджений сервісною книгою, в якій є відмітки про проходження технічного обслуговування.

Також зверніть увагу на рік і дату випуску. Часто на сайтах вказана саме дата першої реєстрації автомобіля, а не його дата випуску. Ще потрібно знати, які запчастини були замінені або виходили з ладу за час експлуатації, чи був автомобіль пошкоджений або перефарбований.

Купівля авто з-за кордону

Процес купівлі-продажу транспортного засобу закордоном відбувається офіційно:

Підписуємо договір

Купуючи автомобіль в країнах ЄС та США, ми підписуємо договір купівлі-продажу з безпосереднім продавцем, у якому вказуємо всі деталі стану транспортного засобу.

Виставляємо рахунок

Всі грошові перекази здійснюються через банківські рахунки. Чому це вигідно для вас? В такій ситуації ви не платите ПДВ 19-23% в залежності від країни. Це дозволяє заощадити значну частину коштів та не "заморожувати" свої гроші, залишаючи їх під так звану "заставу" до моменту повернення ПДВ.

Все налагоджено та прозоро

Щодня ми купуємо близько 30 авто закордоном. Тому у нас добре налагоджена співпраця з багатьма автохаусами, салонами та продавцями транспортних засобів у країнах Європейського Союзу та США, які пропонують автомобілі за низькими цінами.

Саме для вас ми домовимося про найоптимальнішу вартість!

Доставка авто з Європи та США

Далі ми відправляємо водія до місця продажу.

Наш спеціаліст обов'язково оглядає авто на відповідність документам та відсутність неописаних дефектів. Також ми обов'язково влаштовуємо тест-драйв автомобіля.

При бажанні ви маєте можливість поїхати з водієм та оглянути своє майбутнє авто особисто.

Розмитнення авто

Після купівлі авто в Європі чи США ми проводимо подальшу підготовку документів для перетину кордону та розмитнення.

Розрахунок митної вартості

Перед ввезенням авто ми завжди робимо попередній розрахунок митних платежів для того, щоб зорієнтувати вас у загальному бюджеті на покупку. Це робиться на основі даних "брифу" - технічного паспорта авто, який зобов'язані надати продавці. 

Однак, потрібно розуміти, що реальна оцінка митної вартості може коливатися як в бік збільшення, так і зменшення попередньо розрахованої суми. Як правило, це коливання становить +/- 10% від попередньої оцінки.

Питання та відповіді

Ми забезпечуємо повний супровід клієнта від моменту вибору автомобіля до доставки та взяття на облік. Таким чином клієнт не витрачає свій час на підбір вигідних варіантів купівлі авто закордоном, комунікацію з подавцем, огляд та доставку авто з будь-якого куточку Європи або США.

Клієнти підписують з нами договір доручення про співпрацю, який гарантує якісні послуги, а також повністю юридично захищає клієнта. Всі фінансові операції здійснюються офіційно через банківські рахунки та з обов'язковим підписанням договору, що забезпечує якість та прозорість надання послуг.

Все залежить виключно від побажань клієнта. Ми працюємо, як з авто більш бюджетного сегмента (наприклад, Fiat Panda), так і з ексклюзивними авто (Lamborghini чи Rolls Royce).

Викуп транспортного засобу передбачає передоплату. Передоплата здійснюється у повному обсязі в розмірі вартості обраного вами авто. Всі розрахунки здійснюються офіційно, з підписанням договору та на розрахунковий рахунок компанії, яка здійснює покупку авто.

Напишіть нам

*
Відповімо протягом 1 робочого дня

Замовте консультацію з пошуку та купівлі авто за кордоном!

Ми подбаємо, щоб ви отримали бажане авто:

 • без переплат
 • без втрати часу
 • без сумнівів у виборі

Відгуки

All in one!

Микола Мартинюк
Микола Мартинюк
fivestar

The Best!

DenysKing 888
DenysKing 888
fivestar

I am grateful to the team of the company, represented by Natalia, Irina and Alina for professionalism and efficiency in providing car registration services, as always, everything is up to par! Good luck and prosperity!

Cars&Parts
Cars&Parts
fivestar

Ordered a "turnkey car" service. The car was bought, brought, cleared through customs and registered. Everything was done in one place at very reasonable prices. Thanks to the manager Maxim and WEST AUTO HUB in general, the most convenient service in Ukraine

Ihor Prokopchuk
Ihor Prokopchuk
fivestar
Інна Ольхович
Інна Ольхович
 • Допоможу з пошуком та підбором авто.
 • Розповім про доставку та оформлення.
 • Підкажу, на що звернути увагу.
 • У мене є відповіді на всі ваші запитання.

0 800 21-20-30

пн–пт 9:00 – 18:00

Чому WEST AUTO HUB

Весь спектр автопослуг в одній локації

 • Територіальний сервісний центр МВС
 • Митний склад
 • Місце доставки товарів
 • Підрозділ митного оформлення
 • Сертифікаційна лабораторія
 • Торгові майданчики
 • Об'єкти обслуговування транспортних засобів
 • Кафе
 • Зручні кімнати очікування з Wi-Fi

Вам також може знадобитися

Сертифікат відповідності за 1 робочий день

Ваш автомобіль потребує сертифікат відповідності? Зверніться до нас і вже завтра ви отримаєте готовий сертифікат!

Пригін авто з-за кордону та доставка в будь-яке місто України

Ми не тільки доставимо авто з будь-якого міста ЄС або США, а й приженемо його до вашого міста, щоб особисто віддати ключі!

Реєстрація та постановка на облік

Візьмемо під контроль всі питання, що стосуються підготовки документів для проходження реєстрації транспортного засобу та постановки на облік.