Політика конфіденційності

ПП "АВГ Карс" і її філій і дочірні компанії (надалі "Westautohub", "ми", "нас" або "наш") серйозно ставиться до безпеки та конфіденційності, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб правильно використовувати вашу особисту інформацію. Ми розробили цю політику конфіденційності, щоб визначити, як ми обробляємо вашу особисту інформацію.

Ця політика конфіденційності стосується кожного веб-сайту, мобільного сайту, програми та/або іншого сервісу, незалежно від того, як поширено, передано, опубліковано або подано в ефір (далі "Сайт") від Westautohub, її партнерів, афілійованих осіб та/або її дочірніх компаній, що посилаються на цю політику конфіденційності, яка є обов'язковою для всіх, хто має доступ, відвідує та/або користується цим Сайтом (надалі "ви" або "ваш").

Ця політика конфіденційності описує інформацію, зібрану в рамках нормальної роботи Сайту, процес отримання інформації від вас і що може відбуватися з цією інформацією. Хоча ця політика може здатися великою, ми підготували докладну політику, тому що ми вважаємо, що ви повинні знати якомога більше про практику Westautohub, щоб могти приймати обґрунтовані рішення.

Приймаючи політику конфіденційності та угоду використання, ви висловлюєте згоду на використання та розкриття вашої особистої інформації у відповідності з цією політикою конфіденційності. Ця політика конфіденційності вважається включеною в умови угоди використання Westautohub і підпорядковується їй.

Наша основна мета в зборі особистої інформації - надати вам безпечний, плавний, ефективний і індивідуальний підхід. Це дозволяє нам надавати послуги та функції, які, швидше за все, будуть відповідати вашим потребам, а також налаштовувати наш сервіс, щоб зробити ваш досвід більш безпечним і легким. Ми збираємо тільки ту особисту інформацію про вас, яку вважаємо необхідною для досягнення цієї мети.

1. Інформація, яку ми збираємо від вас

A. Загальна реєстрація облікового запису - При реєстрації облікового запису на Westautohub для придбання автомобіля або доступу до будь-якої з наших послуг, ми запитуємо певну інформацію. У процесі реєстрації облікового запису ми запитуємо ваше ім'я, номер телефону та адресу електронної пошти. Крім того, при створені облікового запису вам також буде потрібно вибрати пароль для доступу до створеного облікового запису. Ми зберігаємо надану вами інформацію в нашій базі даних.

B. Реєстрація на заходи і форми - Ми записуємо ваше ім'я, email, номер телефону і, якщо потрібно, адресу, яку ви надаєте, коли ви (І) реєструєтеся на події, включаючи вебінари або семінари, (II) підписуєтеся на нашу розсилку або будь-яку іншу розсилку, (III) надаєте інформацію пов'язану з купонами та акціями, які ми проводимо, і (IV) берете участь в конкурсах і відповідаєте на опитування, (V) подаєте заявку, щоб один з наших представників зв'язався з вами, (VI) спілкуєтеся з нашим представником служби підтримки клієнтів через чат або (VII) при зверненні в Westautohub для будь-яких інших цілей.

C. Обробка платежів I -Депозит - Коли ви вносите депозит у Westautohub з метою покупки транспортного засобу, ми просимо вас вказати ваше ім'я, контактну інформацію (включаючи вашу адресу), а також інформацію про кредитну картку або іншу інформацію про платіжний рахунок. У зв'язку з депозитами, зробленими за допомогою Westautohub, коли ви надаєте інформацію про свою кредитну картку, ми зберігаємо ім'я та адресу власника картки, дату закінчення терміну дії, тип кредитної карти (наприклад, Visa, MasterCard і т. д....) та останні чотири цифри номера кредитної картки. Ми не зберігаємо фактичний номер кредитної картки. Ми також хотіли б повідомити вам, що при розміщенні депозиту на сайті ми: i) можемо запросити копію ваших водійських прав (або іншої форми державного посвідчення особи) і вашої кредитної картки (включаючи номер кредитної картки, за винятком останніх 4 цифр) та ii) отримати вашу IP-адресу. Ця інформація важлива для захисту від шахрайських транзакцій, гарантуючи, що власником кредитної картки є той, хто розміщує депозит. Торгові банки та постачальники платіжних послуг також отримають цю інформацію для обробки депозиту. Як згадувалося вище, ми серйозно ставимося до конфіденційності та безпеки і не будемо ділитися цією інформацією з третіми особами, крім як з комерційними банками і постачальниками платіжних послуг, які обробляють транзакцію. 

D. Обробка платежів II – Купівля транспортного засобу - Коли ви купуєте транспортний засіб у Westautohub, ми збираємо від вас таку інформацію: i) ваше ім'я, ii) контактну інформацію (включаючи вашу адресу) та iii) посвідчення особи, видане урядом. Як ліцензований автомобільний дилер, ми повинні зібрати цю інформацію, щоб заповнити та надати вам договір про купівлю і документацію на транспортний засіб.

E. Здійснення ставки, подача пропозиції, використання Buy Now - Якщо ви вирішите зробити пропозицію, зробити ставку або купити автомобіль на нашому сайті, ми збираємо інформацію про вашу пропозицію, ставки і купівельну поведінку. Ця інформація може і буде використана нашими дочірніми компаніями, філіями та діловими партнерами.

F. Інша взаємодія з Westautohub - Інформація, подана через нашу сторінку "Контакти" або в іншій формі, де ви намагаєтеся зв'язатися з Westautohub у зв'язку з загальними або конкретними запитами або підтримкою. Ми також можемо записувати, аналізувати і використовувати ваші взаємодії з нами, включаючи електронну пошту, телефонні і чат-бесіди з нашими фахівцями з продажів і підтримки клієнтів, для поліпшення нашої взаємодії з вами та іншими клієнтами.

2. Інформація, яку ми автоматично збираємо від вас

A. Інформація з браузерів, пристроїв і серверів - Коли ви відвідуєте наш сайт, будь то як зареєстрований або не зареєстрований користувач, наші сервера збирають інформацію про те, що веб-браузери, мобільні пристрої, сервери, такі як комп'ютери інтернет-протоколу, IP-адреса, тип браузера, версія браузера, мова, часовий пояс, URL сторінки з посиланням (тобто веб-сторінки, на які ви заходили до нашого Сайту), дата і час входу, час, проведений на цих сторінках і на нашому Сайті, операційна система, виробник мобільних пристроїв і інформація про мобільні мережі та інша подібна статистична інформація. Ми включаємо це в наші лог-файли, щоб більше дізнатися про відвідувачів наших Сайтів. Крім того, ми можемо використовувати послуги третіх сторін, які збирають, відстежують і аналізують цей тип інформації з метою підвищення функціональності і зручності використання нашого сайту, щоб краще адаптувати його до ваших потреб, а в деяких випадках і для виявлення підозрілої діяльності. Ці сторонні постачальники послуг мають свої власні політики конфіденційності щодо того, як вони використовують таку інформацію.

B. Інформація з журналів додатків і мобільна аналітика - Ми збираємо інформацію про використання вами наших продуктів, послуг та, де це можливо, мобільних додатків з журналів додатків і використання внутрішніх і сторонніх інструментів аналітики, щоб зрозуміти, як ваш бізнес його використовує і які потреби можуть поліпшити наші продукти. Ця інформація включає кліки, прокрутки, переходи на функції, час доступу і частоту, згенеровані помилки, дані про продуктивність, використовуване сховище, призначені для користувача настройки і конфігурації, а також пристрої, що використовуються для доступу, і їх розташування.

3. Інформація, яку ми збираємо від третіх осіб

A. Вхід за допомогою постачальників послуг інтегрованої автентифікації - Ви можете увійти в Westautohub, використовуючи підтримку інтегрованих постачальників, таких як LinkedIn, Facebook, Twitter і Google. Ці служби перевірять справжність вашої особистості і нададуть вам можливість поділитися з нами певною особистою інформацією, такою як ваше ім'я та адресу електронної пошти.

B.Реферали - Якщо хтось направив вам будь-який з наших продуктів або послуг через будь-яку з наших реферальних програм, ця людина могла надати нам ваше ім'я, адресу електронної пошти та іншу особисту інформацію. Ви можете зв'язатися з нами за адресою o.bryhadyr@westautohub.com щоб запросити видалення вашої інформації з нашої бази даних. Якщо ви надасте нам інформацію про іншу людину або якщо інша людина надасть нам вашу інформацію, ми будемо використовувати цю інформацію тільки з тієї причини, по якій вона була нам надана.

C. Інформація із соціальних мереж та інших загальнодоступних джерел - Коли ви взаємодієте або співпрацюєте з нами на сайтах соціальних медіа, таких як Facebook, Twitter, Google+ та Instagram через пости, коментарі, питання та інші взаємодії, ми можемо збирати таку загальнодоступну інформацію, включаючи інформацію з профілю, щоб ми могли зв'язатися з вами, покращувати наші продукти, або краще розуміти користувача, реакції і питання. Після збору цієї інформації вона може залишитися у нас, навіть якщо ви видалите її з сайтів соціальних мереж. Westautohub також може додавати і оновлювати інформацію про вас з інших загальнодоступних джерел.

4.Цілі використання вашої інформації

Ми згадуємо різні цілі використання вашої інформації поданої вище. Крім цих цілей ми можемо використовувати вашу інформацію для наступних цілей:

● Для зв'язку з вами (наприклад, електронною поштою) щодо наших продуктів та послуг, на які ви підписалися, щодо змін в цій політиці конфіденційності, змін в умовах використання або інших важливих повідомленнях;

● Для зв'язку з вами щодо пропозиції, акції та/або купону, на які ви зареєструвалися і використовували або все ще повинні використовувати, наприклад, наступні електронні листи, щоб нагадати вам використати таку пропозицію, акцію і/або купон до його закінчення.

● Щоб тримати вас в курсі нових продуктів і послуг, майбутніх подій, пропозицій, рекламних акцій та іншої інформації, яка, на нашу думку, буде представляти інтерес для вас у тій мірі, в якій ви нам дали свою попередню згоду, або іншим чином дозволеним чинним законодавством;

● Попросити вас взяти участь в опитуваннях або запросити відгуки про наші продукти і послуги;

● Зрозуміти, як користувачі використовують наші продукти і послуги, відстежувати і запобігати проблемам, а також покращувати наші продукти і послуги;

● Для забезпечення підтримки клієнтів, усунення неполадок, адміністрування запитів, аналізу та поліпшення взаємодії з клієнтами;

● Виявляти і запобігати шахрайські операції та інші незаконні дії, повідомляти про спам, а також захищати права та інтереси Westautohub, користувачів Westautohub, третіх осіб та громадськості;

● Ми користуємося послугами третіх сторін, які ми називаємо внутрішніми постачальниками послуг, щоб полегшити або доручити один або декілька аспектів нашої діяльності, продукції та послуг операцій, які ми надаємо для вас (наприклад, чат, управління взаємовідносинами з клієнтами, технологія пошуку, збір рахунків, партнерські та бонусні програми) і тому ми можемо надавати ваші особисті дані безпосередньо цим внутрішнім провайдерам;

● Для оновлення, розширення та аналізу наших записів, виявлення нових клієнтів і надання продуктів і послуг, які можуть представляти інтерес для вас;

● Для аналізу тенденцій, адміністрування наших веб-сайтів і відстеження переходів відвідувачів на наших веб-сайтах, щоб зрозуміти, що шукають відвідувачі, і краще допомогти їм;

● Щоб виявляти проблеми з обліковим записом і вирішувати будь-які спори;

● Для забезпечення дотримання наших умов використання та для збору будь-яких платежів, що належать нам; 

● Для відстеження і покращення маркетингових кампаній і внесення пропозицій, актуальних для користувача.

5.Правові основи збору та використання вашої інформації

Якщо ви є фізичною особою з Європейської економічної зони (ЄЕЗ), наша правова основа для збору і використання інформації залежить від відповідної особистої інформації й контексту, в якому ми їх збираємо. Більшість наших заходів зі збору та обробки інформації, як правило, засновані на (i) договірній необхідності, (ii) одному або кількох законних інтересах Westautohub або третьої сторони, які не перевизначаються вашими інтересами захисту даних, або (iii) вашою згодою. Іноді ми можемо бути юридично зобов'язані збирати вашу інформацію, або можемо затребувати вашу особисту інформацію для захисту ваших життєво-важливих інтересів або інтересів іншої особи.

У тих випадках, коли ми покладаємося на вашу згоду в якості юридичної підстави, ви маєте право відкликати свою згоду в будь-який час, але це не вплине на будь-яку обробку, яка вже мала місце.

Якщо ми покладаємося на законні інтереси в якості правової основи, і ці законні інтереси не вказані вище, ми чітко пояснимо вам ці законні інтереси на момент збору нами вашої інформації. 

6. Інформація та як її використовувати

Ви можете відмовитися від отримання інформаційних бюлетенів та інших несуттєвих повідомлень, використовуючи функцію "відмовитися від підписки", включену у всі такі повідомлення. Тим не менш, ви будете продовжувати отримувати повідомлення і важливі транзакційні електронні листи.

Можна відмовитися від надання додаткових відомостей про профіль. Ви також можете видалити або змінити додаткову інформацію профілю. Ви завжди можете відмовитися від заповнення необов'язкових полів під час надсилання будь-якої форми, пов'язаної з нашими веб-сайтами.

7.Обмін вашою інформацією

Westautohub і його філії та дочірні компанії мають доступ до інформації, описаної в розділах 1, 2 і 3. Ми не продаємо і не здаємо в оренду вашу особисту інформацію. Ми передаємо вашу інформацію тільки тими способами, які описані в цій політиці конфіденційності, і тільки сторонам, які вживають відповідних заходів конфіденційності та безпеки.

Співробітники та незалежні підрядники всіх підрозділів компанії Westautohub мають доступ до інформації, описаної в розділах 1, 2 і 3, в міру необхідності. Ми вимагаємо від усіх співробітників і незалежних підрядників Westautohub, його філій і дочірніх компаній дотримуватися цієї політики конфіденційності щодо особистої інформації, якою ми ділимося з ними.

Нам може знадобитися надавати вашу особисту інформацію і агреговану або знеособлену інформацію стороннім постачальникам послуг, яких ми залучаємо, таким як маркетингові та рекламні партнери, постачальники послуг доставки і компаніям (які згадувалося вище), постачальникам додатків для чату і управління взаємовідносинами з клієнтами, організаторам подій, постачальникам веб-аналітики, торговим банкам і платіжним опрацьовувачам. Ці постачальники послуг мають право використовувати вашу особисту інформацію тільки в міру необхідності для надання нам цих послуг. 

8.Зберігання інформації

Westautohub зберігає вашу особисту інформацію стільки, скільки це необхідно для цілей, зазначених у цій Політиці конфіденційності. Іноді ми можемо зберігати інформацію протягом більш тривалих періодів часу, як це дозволено або вимагається за законом, наприклад, для ведення "чорних" списків, запобігання зловживань, якщо це потрібно у зв'язку з судовим позовом або розглядом, для забезпечення дотримання наших угод, для оподаткування, бухгалтерського обліку або для дотримання інших юридичних зобов'язань.

9.Розкриття інформації правоохоронним органам

Westautohub повністю співпрацює з правоохоронними органами, а також з іншими третіми сторонами для забезпечення дотримання законів, таких як: права інтелектуальної власності, шахрайство та інші права, щоб допомогти захистити вас і Westautohub від небезпечних осіб. Таким чином, у відповідь на законні запити правоохоронних органів або інших державних посадових осіб, пов'язані з кримінальним розслідуванням або передбачуваною незаконною діяльністю, ми можемо розкрити ваше ім'я, місто, штат, номер телефону, адресу електронної пошти, ідентифікатор користувача, скарги на шахрайство, а також історію пропозицій і платежів без повістки в суд. Без обмеження вищезазначеного, метою дотримання конфіденційності і нашої здатності підтримувати спільноту від недобросовісних учасників, ми іншим чином не розкриваємо вашу особисту інформацію правоохоронним або іншим державним органам без дозволу суду, судового наказу або по суті аналогічних юридичних процедур, крім випадків, коли ми сумлінно вважаємо, що розкриття інформації необхідне для запобігання фізичної шкоди чи фінансових втрат; або повідомлення про підозру щодо протиправної діяльності.

10. Дотримання наших прав

Через існуюче регуляторне середовище ми не можемо гарантувати, що всі ваші приватні повідомлення та інша особиста інформація ніколи не будуть розголошуватися способами, які не описані в цій політиці конфіденційності. В якості прикладу (не обмежуючи вищесказане), ми можемо бути змушені розкрити особисту інформацію уряду чи третім особам при певних обставинах, таких як запобігання шахрайства, розслідування будь-якої підозрілої незаконної діяльності, забезпечення дотримання наших угод або політик або захист безпеки наших користувачів.

11. Зовнішні посилання на нашому сайті

Деякі сторінки наших веб-сайтів можуть містити посилання на веб-сайти, не пов'язані з цією політикою конфіденційності. Якщо ви надаєте свою особисту інформацію на будь-якому з цих сайтів третіх сторін, ваша особиста інформація регулюється їх політикою конфіденційності. В якості міри безпеки ми рекомендуємо вам не передавати жодну особисту інформацію цим третім особам, якщо ви не перевірили їх політику конфіденційності і не переконалися в їх практиці конфіденційності.

12. Відповідність

Ми докладаємо всіх зусиль для того, щоб особиста інформація, яку ви надаєте, використовувалася відповідно до цієї політики конфіденційності. Якщо у вас є які-небудь сумніви щодо нашого дотримання цієї політики конфіденційності або способу використання вашої особистої інформації, будь ласка, напишіть нам info@westautohub.

13. Зміни в політиці конфіденційності

Час від часу ми можемо оновлювати цю політику. Якщо оновлення будуть мати незначні наслідки, вони набудуть чинності негайно, коли ми опублікуємо переглянуту політику конфіденційності на нашому сайті. Якщо у політику конфіденційності внесені істотні зміни, вона набуде чинності через 30 днів після того, як ми спочатку розмістили політику конфіденційності на нашому сайті і відправили вам оновлений електронний лист.

До тих пір, поки нова політика не набуде чинності, якщо вона істотно знижує захист вашої конфіденційності згідно з існуючою політикою, ви можете не приймати її і припинити використання нашого сайту і послуг та припинити купівлю продуктів з нашого сайту. Продовжуючи використовувати наш сайт, купувати наші продукти і користуватися нашими послугами після вступу в силу нової політики, ви погоджуєтесь з новою політикою. Зверніть увагу, що якщо нам потрібно адаптувати політику до юридичних вимог, нова політика набуде чинності негайно або відповідно до вимог закону.

14. Включення в умови використання

Ця політика є невід'ємною частиною наших умов використання і, у відповідних випадках, будь-якої іншої угоди, укладеної між вами (або організацією, від імені якої ви дієте) і нами. Таким чином, ця політика конфіденційності включена в умови використання і будь-яку таку угоду.