WEST AUTO HUB розпочинає партнерство з LECTURA

Українська компанія з імпорту та експорту транспорту WEST AUTO HUB розпочинає партнерство з міжнародною платформою LECTURA. В результаті партнерства у листопаді 2020 року запущено україномовну версію сайту LECTURA Specs, де можна знайти інформацію, детальний опис та специфікацію спецтехніки.

"Зараз на сайті LECTURA понад 700 000 професіоналів щомісяця шукають спецтехніку за специфікаціями довідника LECTURA. Наша головна мета - надати повну, достовірну та детальну інформацію про таку техніку. Завдяки WEST AUTO HUB ми можемо піти ще далі. Тепер LECTURA та WEST AUTO HUB можуть надавати послугу з пошуку спецтехніки, її перевірки для потенційних покупців та супроводу всього процесу від купівлі до доставки та розмитнення такої техніки в Україні. Ми цінуємо WEST AUTO HUB за їх професіоналізм, прозорість та якість надання послуг. WAH - це не просто "ще одна імпортно-експортна компанія", це справжній експерт з питань митного оформлення, який співпрацює з DAT та LECTURA для надання експертної інформації щодо сфери імпорту та експорту в Україні", - заявляє Петр Тіль, генеральний директор LECTURA.

"Потенційний клієнт може знайти будь-яку інформацію та технічні характеристики будь-якої спецтехніки, яка його цікавить, на платформі LECTURA Specs і вибрати відповідну модель. WEST AUTO HUB у свою чергу може придбати цей товар, доставити його в Україну та організувати процес митного оформлення", - зазначає Юлія Риковська, генеральний директор WEST AUTO HUB.

Отже, WAH може виступати посередником між продавцем спецтехніки з-за кордону та покупцем в Україні. Велика кількість експертів говорять, що Україна має величезний економічний потенціал, який повинен йти паралельно з розвитком її сільськогосподарської та будівельної галузі. Не дарма Україну називають зерносховищем Європи через велику кількість родючого чорнозему. Однак, приблизно половина його площі нині не використовується. Зараз Україна стрімко розвивається - щодня будуються нові об’єкти, тож у країни є значна необхідність у будівельній техніці.

Подальший розвиток України, зокрема, сільськогосподарської та будівельної сфери, неможливий без відповідного обладнання, тому партнерство між LECTURA та WEST AUTO HUB має міжнародне значення.

Хочете придбати сільгосптехніку, будівельну техніку, тягачі чи будь-яке інше обладнання, тоді телефонуйте за номером: +38 067 158 86 13. Спеціалісти WEST AUTO HUB допоможуть вам з підбором, нададуть супровід купівлі, забезпечать доставку та розмитнення.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

WEST AUTO HUB у соцмережах

Instagram

Постійні оновлення авто 

Підписатися
Facebook

Найактуальніша інформація 

Стежити
Youtube

Огляди авто

Дивитися