Як швидко та просто продати авто?

Іванна Костюк, 27 листопада 2019

На території комплексу WEST AUTO HUB з’явився ще один сервіс, що дозволяє будь-якому автовласнику швидко та без зусиль продати своє авто.

10 листопада за адресою Рівненська, 74 запрацює автомайданчик.

Як відбувався продаж авто раніше?

Ви повинні прокинутись рано в день роботи авторинку. Зайняти місце, цілий день відповідати на запитання потенційних покупців. Якщо ж авто продалось не одразу, в хід йдуть реєстрації на сайтах продажу автомобілів, безкоштовних оголошень, публікації в соціальних мережах. Після цього автовласнику потрібно постійно залишатись на зв’язку, щоб відповідати на повідомлення та дзвінки зацікавлених у купівлі, разом з тим не втрачаючи пильність, адже шахрайських схем для продавців вистачає. Додаємо ще й час, витрачений на зустрічі з потенційними покупцями, огляд авто та прохання “скинути ціну”.

Знайома схема, правда ж? За якийсь час ви отримуєте бажаний результат: авто продане, а гроші отримані. Проте чи задумувались ви скільки часу це займає? Ми впевнені, що чимало.

Саме тому WEST AUTO HUB вирішив спростити життя продавцям автомобілів, розташувавши на території комплексу автомайданчик, який має всі шанси замінити авторинки!

Як це працює?

Відтепер автовласнику потрібно зробити всього 3 кроки:

  1. Привезти автомобіль на автомайданчик WEST AUTO HUB.
  2. Надати вичерпну інформацію щодо його стану та документів.
  3. Приїхати через деякий час, щоб забрати гроші.

З моменту в'їзду автомобіля на автомайданчик з ним починають працювати наші експерти. Вони зроблять усе, щоб продати авто максимально вигідно!

  • Розміщують інформацію про авто на сайті та в соціальних мережах комплексу.
  • Працюють з базою даних клієнтів, що могли цікавитись купівлею подібного автомобіля.
  • Показують авто тим, хто завітав на територію комплексу чи автомайданчика (поряд знаходиться сервісний центр МВС, ЗМК, сертифікація, митні брокери, що забезпечує постійний потік майбутніх покупців авто).

Як виглядає автомайданчик?

Це територія, що постійно знаходиться під охороною та працює 24/7. Потенційний покупець може завітати туди у будь-який зручний для нього час та оглянути авто не поспішаючи, а наші менеджери допоможуть йому з вибором, надавши вичерпну інформацію щодо кожного автомобіля.

Які переваги отримує продавець:

  1. Економія часу. Не потрібно витрачати власний час на поїздку та спілкування з клієнтами — замість нього це роблять експерти, які завжди присутні на автомайданчику.
  2. Продаж за максимально вигідною ціною. Експерти оцінять авто та продадуть його за найкращою ринковою ціною. Оплата послуг лише після продажу авто. Продавець платить лише по факту продажу автомобіля. Таким чином WEST AUTO HUB убезпечує продавця.
  3. Можливість продажу нерозмитненого авто. Якщо ваше авто на іноземних номерах стандарту ЄВРО-5, WEST AUTO HUB теж може його продати.

Ви розміщаєте авто під продаж на автостоянці, а ми зробимо все можливе, щоб продати його максимально швидко!

Чекаємо ваше авто за адресою: Волинська область, с. Струмівка, вул. Рівненська, 74. Продаж з автомайданчиком WEST AUTO HUB — це вигідно та зручно!

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися