Що таке “автомайданчик WAH” та як він працює

Іванна Костюк, 16 липня 2019

Ви, певно, вже чули, що у WEST AUTO HUB є власний майданчик для продажу автомобілів. Сьогодні детальніше розкажемо вам, що це таке, та як саме він працює.

Автохаус, як у Європі

Люди, які займаються купівлею автомобілів за кордоном масово, добре знають, що таке автохауси. В Україні таких аналогів практично немає. Якщо у нас звикли продавати машини через дошки оголошень і через авторинки, то там, у Європі, багато людей просто хочуть звільнити себе від цього. Тут в діло й вступають автохауси.

Отже, автохаус - це ніби як великий магазин вживаних або нових автомобілів. Всі вони зосереджені в одному місці, а продажем займається одна людина - менеджер. Принцип роботи таких майданчиків простий: власник автомобіля привозить його на місце продажу, розповідає інформацію, надає всі дані про транспортний засіб і залишає його. А продажем займаються працівники автоахусів.

Автомайданчик WEST AUTO HUB працює за схожою схемою, адже має багато партнерів у Європі, з яких вдало бере приклад. Якщо вам набридло щоранку їздити на авторинок та відповідати на дзвінки потенційних покупців, то європейський сервіс нашої компанії - це саме те, що вам потрібно.

Як працює торговий автомайданчик WEST AUTO HUB

Для того, щоб автомобіль продався швидко та за вигідною ціною, потрібно зробити всього лиш кілька простих кроків. Якщо ви хочете, щоб ми допомогли продати ваше авто, вам треба:

  • приїхати на комплекс WEST AUTO HUB
  • розповісти менеджеру усі нюанси про авто
  • залишити автомобіль

У свою чергу ми:

  • забезпечуємо цілодобову парковку з відеонаглядом і охороною
  • робимо професійні фото автомобіля
  • публікуємо авто на усіх сайтах продажу + на нашому сайті та сторінках у Фейсбук та Інстаграм
  • вивозимо машину на авторинок щочетверга та неділі
  • показуємо автомобіль потенційним покупцям у будь-який зручний для них час

Варто зазначити, що автомайданчик WEST AUTO HUB знаходиться біля траси Луцьку-Рівне та має хорошу прохідність людей, які цікавляться автомобілями. На території комплексу знаходиться Сервісний Центр МВС, тому проблем з переоформленням та чергами не буде, а ще таке розміщення забезпечить хороший потік потенційних покупців.

Якщо ви не хочете розлучатися з вашим авто аж до продажу - не проблема. Фахівці запропонують вам послугу віртуального продажу. Умови - ті ж, єдиний нюанс - ви не залишаєте автомобіль на майданчику, але змушені будете приїхати, як тільки знайдеться покупець.

Увага! Ви нічого не сплачуєте аж до фактичного продажу автомобіля. Комісійні - 2 % від вартості автомобіля вам потрібно буде оплатити після того, як вашій машині знайдуть нового власника.

Хочете, щоб ми допомогли продати ваше авто? Телефонуйте 098 283 19 19

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися