Як розмістити автомобіль на автомайданчику WAH?

Іванна Костюк, 19 серпня 2019

Хочете продати авто, але не знаєте, як зробити це швидко? Та й часу на додатковий клопіт не вистачає? Тоді ви звернулися за адресою. Автомайданчик WEST AUTO HUB - це те місце, де вашій машині знайдуть нових власників в найкоротші терміни!

На яких умовах можна розмістити автомобіль на майданчику?

В першу чергу вам потрібно привезти автомобіль на територію комплексу та розповісти менеджеру усі деталі про машину.

  • вартість розміщення: 600 грн (одноразовий платіж).

У вартість входить розміщення автомобіля на сайтах продажу, професійна фотосесія, виїзд на авторинок тощо. Варто зазначити, що автомобіль буде у ціловитій безпеці, адже на території комплексу цілодобово працює охорона та відеонагляд.

Важливою умовою розміщення автомобіля є його підготовка. Машина повинна мати охайний вигляд: чиста ззовні, помитий підкапотний простір та вичищений салон. Підготувати автомобіль до продажу також можуть наші менеджери.

  • вартість підготовки до продажу нашими менеджерами: 400 грн

Для вдалої співпраці та запобіганню непорозумінь власник автомобіля повинен видалити публікації про продаж авто з усіх тематичних сайтів та інтернет-ресурсів.

Обов’язкова умова - автомобіль має бути повністю справний: мати заряджений акумулятор та справну систему замків, відсутні помилки на бортовому комп’ютері та бути мінімально заправленим. Протягом місяця співпраці менеджер надає звіт та статистику по дзвінках та зацікавлених потенційних покупцях. Ціна встановлюється на базі середньоринкової та обговорюєтья з продавцем індивідуально.

Увага! За умови самостійного продажу авто клієнт сплачує 1 % від вартості. За умови продажу автомобіля менеджером - 2 %.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися