Авторинок по-європейськи: як працює торговий автомайданчик WAH

Іванна Костюк, 04 червня 2019

Продаж авто часто не зовсім легка справа, бо ж і на авторинок машину вигнати треба, і купу оголошень в інтернеті розмістити, і завжди бути на зв’язку з зацікавленими... та й вміти “відшивати” недоброзичливців, які пишуть та дзвонять зовсім не по темі.

Що ж робити, якщо треба продати авто швидко та за вигідною ціною? Правильна відповідь - звернутися до компанії WEST AUTO HUB.

Що таке торговий автомайданчик WAH та як він працює?

Автомайданчик для продажу автівок - це місце, де можна продати авто без трати зайвих зусиль. Він працює по типу популярних у Європі автокомісів, де власник привозить авто та залишає його для подальшої реалізації спеціалістам.

Знаходиться він за адресою: с. Струмівка, вул. Рівненська, 74 на території комплексу WEST AUTO HUB. Розміщення у майданчика дуже вигідне - над дорогою Луцьк-Рівне.

«Компанія WEST AUTO HUB не дарма облаштувала торговий майданчик над дорогою. Це гарне місце, де добре проглядаються автівки. Зараз тут – 50 паркомісць. Але за короткий час роботи послуги ми вже бачимо попит на неї серед споживачів, тож у перспективі можливе розширення автомайданчика. Територія це дозволяє», – переконує Вікторія Доманська, керівниця відділу маркетингу та регіонального розвитку компанії.

Як продати авто за допомогою торгового автомайданчика WEST AUTO HUB?

Перше, що радять зробити менеджери компанії - зателефонувати та проконсультуватися щодо умов продажу. Якщо вас все влаштовує - необхідно привезти автомобіль на майданчик. Далі - справа рук фахівців.

Торговий автомайданчик WAH забезпечує:

  • безкоштовну стоянку для автомобілів 24/7
  • цілодобову охорону та відеонагляд
  • професійну фотосесію для авто
  • розміщення машини на усіх сайтах продажу та сторінках у соцмережах
  • показ автомобіля потенційним покупцям у будь-який зручний для них час

У свою чергу власник зобов’язаний пригнати на майданчик чистий автомобіль у справному стані. Після укладання угоди власник надає менеджеру технічний паспорт та ключі. Також він зобов’язаний розповісти усю правдиву інформацію про авто. Щоб убезпечити покупців від купівлі “кота у мішку”, менеджери WEST AUTO HUB Олександр Шевчук і Артем Балецький перевіряють технічний стан автомобіля.

«Визначаємо, чи була автівка шпакльована, перевіряємо дах, інші елементи. Бо, для прикладу, на продаж можуть пригнати авто, яке було перевернуте і «склеєне». Ми це все мусимо знати, аби могти детально розповісти всі нюанси потенційному покупцеві. Ми не скручуємо пробіги, нічого не шпаклюємо, не монтуємо, не міняємо, не підроблюємо. Ми продаємо прозорий продукт, просто надаючи послугу продажу», – розповідає Вікторія Доманська.

У обов’язках менеджерів також – дійти з клієнтом згоди щодо ціни на авто.

«Часто клієнт хоче продати авто за завищеною ціною. Тоді ми обґрунтовуємо, чому цього робити не варто, показуємо ринкові ціни на аналогічні авто, аби наша позиція була конкурентоспроможною і шукаємо компроміс», - розповів Артем Балецький.

Яка вартість послуг торгового автомайданчика WEST AUTO HUB?

“Перебування автомобіля на нашому автомайданчику - безкоштовне, незалежно від тривалості. Ніяких передоплат теж немає. Єдине, що сплачує власник - 2% від вартості автомобіля вже по факту продажу”, - зазначає Вікторія Доманська. Також Вікторія розповіла: якщо власник автівки, яка продається через торговий майданчик, реалізовує її самостійно, то він має оплатити час перебування транспортного засобу на майданчику.

«Плата за послугу не змінюється залежно від того, продали ми автомобіль клієнта за тиждень чи за два місяці. Але ми, як і клієнт, зацікавлені в тому, щоб реалізація здійснилася якнайшвидше, тому шукаємо для цього усі можливі механізми», - переконує Вікторія Доманська.

Чи можна продавати автомобіль з WEST AUTO HUB віддалено?

Так, є можливість довірити продаж вашого автомобіля менеджеру, який робитиме це онлайн. «Клієнт приїздить, ми фотографуємо автомобіль, виставляємо на всіх сайтах продажу. Далі сконтактовуємо з потенційним покупцем», – пояснює Доманська. Але, зауважує керівниця відділу, така послуга усе одно буде коштувати для клієнта 2% від вартості проданого автомобіля.

Чому торговий автомайданчик WEST AUTO HUB краще, ніж класичний авторинок?

В першу чергу варто зазначити, що авторинок у Луцьку працює тільки 2 дні на тиждень. На майданчику WEST AUTO HUB автомобіль знаходить постійно, і потенційний покупець може оглянути його у будь-який зручний для нього час. Проте на авторинку авто з майданчика також знайти можна. Менеджери вивозять його туди двічі на тиждень за умови погодження таких дій від власника.

Варто зазначити, що продаж транспортного засобу не вимагє від власника витрачати час та інші ресурси на те, аби возити автівку на ринок чи розміщувати оголошення на спеціалізованих сайтах. Все це зроблять менеджери компанії.

Окрім того, у компанії є можливість перереєструвати авто без зайвих зусиль власника. Менеджери компанії можуть зробити усе самостійно за його дорученням.

Чи можна придбати авто з майданчика у розстрочку?

Усі автомобілі з торгового автомайданчика можна придбати у лізинг. У такому випадку автомобіль у власника викуповує лізингова компанія, яка потім підписує договір з покупцем та надає автомобіль у користування з відтермінуванням платежів. Таким чином лізинг можна порівняти з довгостроковою орендою. В кінці терміну дії договору лізингу право власності переходить покупцю.

«Ми співпрацюємо з багатьма фінансовими установами, які дають можливість придбати у лізинг автомобіль, який вже був у використанні. Клієнт хоче авто, вибирає, спілкується з менеджерами, дає пакет документів, наші менеджери все оформляють і вже за тиждень клієнт виїжджає на своїй автівці, взятій в лізинг. Якщо через такий механізм купують авто з нашого майданчика, то власник одразу отримує повну суму», – пояснює Вікторія Доманська.

Вона додає, що за умовами лізингу покупець має зробити перший внесок у розмірі від 25% від вартості авто і надати необхідні документи (паспорт, ідентифікаційний код, довідку про доходи, а також зазначити усі неофіційні доходи). Максимальний термін лізингу – 5 років.

Більше того, нещодавно WEST AUTO HUB почав співпрацю з OTP Bank у напрямку кредитування на купівлю авто.

Також у компанії планують запустити ще один майданчик - для продажу комерційних автомобілів: бусів, мінівенів, фургонів. «Ми відчуваємо, що є попит на комерційні автомобілі. Чимало структур шукають собі техніку для професійних і комерційних потреб. У нас вже є комерційна техніка – фури-тягачі, причепи, спецтехніка. Але ми будемо орієнтуватися й на менші автомобілі комерційного призначення. Це, скажу дещо забігаючи наперед, теж можна буде зробити у лізинг», – резюмувала Вікторія Доманська.

Детальну інформацію про роботу автомайданчика можна отримати за номером телефону 098 283 19 19.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися