Мобільний додаток WAH – усе необхідне в телефоні!

Компанія WEST AUTO HUB представляє: сучасне та зручне рішення в розмитненні авто — мобільний додаток.

Скачайте його на свій телефон у App store для IOS або в Play market для операційної системи Андроїд.

Як користуватися?

Відкривши додаток, заповніть калькулятор розмитнення, обравши валюту розрахунку. Далі - із запропонованих варіантів знайдіть свій вид автотранспорту. Вкажіть його вартість. Стан. Тип пального. Дату випуску. Об’єм двигуна. Відразу ж отримайте результат.

Важливо, що крім митних платежів – мита, акцизу та ПДВ, калькулятор підраховує вартість виготовлення сертифікату відповідності, розмір пенсійного внеску та державної реєстрації. Тож, використовуючи додаток WEST AUTO HUB, ви отримуєте розрахунок витрат на митне оформлення та державну реєстрацію автомобіля. Точну вартість можна дізнатися у консультанта WEST AUTO HUB, надіславши заявку на експертну консультацію.

Додаткові функції

Також в додатку можна дізнатися, де знаходяться відділення WEST AUTO HUB в Україні, з можливістю прокласти маршрут до найближчого офісу. Дізнатися про ряд інших послуг компанії та відразу ж замовити необхідну: авто «під ключ» з Європи та США, пригін та доставка автотранспорту з Європи, послуги сервісного центру МВС та інші.

У додатку є унікальна можливість знайти автомобіль по ВІН-номеру. Пошук здійснюється у максимальній кількості баз даних, щоб надати вам якомога точнішу інформацію про комплектацію авто.

Зареєстровані клієнти WEST AUTO HUB отримують власний онлайн-кабінет, де в реальному часі можна відслідковувати статус вашого замовлення, а за необхідності, за лічені хвилини сконтактувати з менеджером компанії. По завершенню співпраці з WEST AUTO HUB можна залишити свій відгук про результат роботи. Окрім додатку можна скористатися сайтом компанії www.westautohub.ua

WEST AUTO HUB — новий рівень сервісу!

Схожі публікації

Підбірки

Новини законодавства

Новини законодавства

Новини щодо змін в процесі розмитнення чи реєстрації авто

Сервісний центр МВС

Сервісний центр МВС

Уже не МРЕВ, а сервісний центр МВС

Все про WEST AUTO HUB

Все про WEST AUTO HUB

Наші послуги, пропозиції та ініціативи

Розмитнення авто в Україні

Розмитнення авто в Україні

Всі ходи і виходи при розмитненні авто.
Знижені ставки акцизу, митне очищення вантажів. З ким, коли і як

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися