Як правильно дезінфікувати авто: інструкція від WEST AUTO HUB

У період поширення коронавірусу всі вже навчилися правильно дезінфікувати руки, однак ваша автівка також може стати джерелом зараження. Тому важливо правильно й регулярно дезінфікувати автомобіль.

Особливу увагу слід привернути тим місцям, яких ми найчастіше торкаємося руками — кермо, коробка перемикання передач, ремені безпеки, дверні ручки, ключі. Це лише короткий перелік того, що слід продезінфікувати.

Як же правильно дезінфікувати автомобіль:

1. Перш за все, потрібно продезінфікувати руки та вдягнути захисні рукавиці.

2. Далі необхідно протерти усі потенційно небезпечні місця серветкою з попередньо нанесеним на неї антисептиком. Не забувайте про ручки ззовні та ключі від авто.

3. Після цього варто зняти рукавиці й повторно провести дезінфекцію рук.

За можливості варто провести хімчистку авто. Та, якщо немає такої можливості, слід зробити принаймні вологе прибирання салону. Для цього підійде просте очищення поверхонь водою з милом, яке взаємодіє з вірусом COVID-19 на хімічному рівні й дуже швидко руйнує його.

У випадку, якщо у вашого авто тканинна оббивка, не варто використовувати велику кількість води й мильних засобів. Вистачить злегка протерти сидіння так, щоб не утворилася велика кількість піни.

Нагадуємо, що необхідно регулярно очищувати своє авто й дотримуватися усіх рекомендацій МОЗ, аби не захворіти.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися