Як ми працюємо: увесь процес ввезення та оформлення авто з-за кордону на WEST AUTO HUB

Юлія Риковська, 21 квітня 2021

WEST AUTO HUB - це платформа для імпорту та експерту транспорту. Наші представництва є у Луцьку, Львові, Києві та Нововолинську. Саме у Луцьку знаходиться головний офіс компанії та комплекс, де розташовані усі структури для ввезення та оформлення транспорту з-за кордону:

  • митний пост;
  • сертифікаційна лабораторія;
  • сервісний центр МВС.

Такий же комплекс, де є усі вище перераховані структури, є у Львові. У інших містах України розміщені наші представництва, де є автомайданчики, а також, де ви можете замовити увесь інший спектр послуг.

Компанія існує з 2017 року та стрімко розвивається. Ми вже зарекомендували себе, як надійного партнера для дилерів та інших наших клієнтів. Команда WEST AUTO HUB щодня працює над покращенням якості послуг та сервісу. Наші спеціалісти постійно проходять тренінги та навчання, аби кожен наш клієнт залишився задоволеним.

Перед початком роботи ми підписуємо з клієнтом договір про надання послуг, який гарантує вашу юридичну захищеність. Наші спеціалісти з вами на зв’язку 24/7, тому ви завжди можете поставити питання, якщо вас щось цікавить. Також ми інформуємо усіх клієнтів про етапи послуги та статус їх надання - усе це ви можете відстежувати в особистому кабінеті на сайті, а також у нашому додатку WEST AUTO HUB.

Скачайте додаток WEST AUTO HUB та користуйтеся усіма перевагами - до скачування.

WEST AUTO HUB - це завжди прозоро та чесно. Ви відстежуєте усі етапи надання послуг, бачите увесь процес і можете у будь-який момент сконтактувати з нашим спеціалістом. Ми відкриті для наших клієнтів та гарантуємо якість і надійність співпраці. Якщо ви дилер, ми пропонуємо вам оптові ціни на послуги WEST AUTO HUB. Розвивайте свій бізнес з нами та заробляйте більше.

Якщо ви хочете придбати авто з-за кордону або ж обрати з наявних на майданчику, залиште свою заявку і наші спеціалісти сконтактують з вами якнайшвидше.

Як це працює?

 

WEST AUTO HUB — це платформа для імпорту та експорту авто та будь-якого іншого транспорту. Отримайте увесь спектр послуг - від доставки до супроводу реєстрації транспорту на одній локації, зекономте свій час та зусилля. Станьте партнером компанії та розвивайте свій бізнес.

У чому унікальність WAH?

Комплекс об'єднує такі структури: митний пост, сертифікаційна лабораторія, сервісний центр МВС. Усе, що потрібно для ввезення та оформлення транспорту, на одній локації.

Які ще переваги?

Для вас уже розроблено програмний продукт, завдяки якому ви можете оптимізувати та розвивати свій бізнес у сфері імпорту. Відстежуйте усі процеси у режимі реального часу за допомогою зручного додатку.

Станьте партнером WEST AUTO HUB та розвивайте свій бізнес. Якщо ви імпортуєте транспорт, займаєтеся його оформленням чи продажем, скористайтеся усіма перевагами комплексного рішення.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

WEST AUTO HUB у соцмережах

Instagram

Постійні оновлення авто 

Підписатися
Facebook

Найактуальніша інформація 

Стежити
Youtube

Огляди авто

Дивитися
Telegram

Унікальні пропозиції від наших партнерів

Підписатися
TikTok

Останні тренди та лайфхаки у форматі коротких відео

Підписатися