WEST AUTO HUB у Києві та збільшення попиту на електрокари: дайджест новин тижня

Lutsk Fashion Weekend вдруге на WEST AUTO HUB: як це було

У суботу, 29 лютого, на комплексі WEST AUTO HUB пройшов Lutsk Fashion Weekend 2020. Вже вдруге наймодніша подія Луцька відбулася на території WAH. Організувала захід модельна агенція Grace Model House, зокрема, власниця агенції Анна Тріль. Проєкт Lutsk Fashion Weekend вже існує 4-ий рік. За цей час засновники Lutsk Fashion Weekend провели чимало масштабних шоу й знають, чим вразити публіку.

Регіональний комплекс WEST AUTO HUB розпочав свою роботу у Києві

У вівторок, 3 березня, відбулося офіційне відкриття регіонального комплексу WEST AUTO HUB у Києві. Відтепер жителі столиці України можуть отримати повний комплекс послуг у сфері купівлі та продажу авто. Регіональний комплекс WAH у Києві розташований за адресою Кільцева дорога, 3.

Тут можна отримати такі послуги:

  • Авто "під ключ".
  • Пригін та доставка.
  • Розмитнення авто.
  • Сертифікація транспорту.
  • Продаж вашого авто з автомайданчика WAH.

"Спорт об’єднує та мотивує": у Луцьку відбувся масштабний чемпіонат із бразильського джиу-джитсу

У суботу, 7 березня, відбувся один з наймасштабніших чемпіонатів із бразильського джиу-джитсу LUTSK OPEN – Ukraine Jiu Jitsu League Championship GI. Компанія WEST AUTO HUB стала головним спонсором події. Чемпіонат організував спортивний клуб GARDA спільно з Jiu Jitsu League Ukraine – Лігою джиу-джитсу України. Сотні спортсменів з усієї України з’їхалися до обласного центру Волині, аби продемонструвати найкращі навички та вміння у боротьбі в кімоно.

В Україні все частіше купують електрокари. Як повідомляє "Укравтопром", в лютому мешканці нашої країни частіше віддавали перевагу екологічним автівкам. Загалом у лютому було продано 663 електрокарів. Так, за минулий місяць ринок виріс на 67% у порівнянні з показниками аналогічного періоду минулого року.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися