WEST AUTO HUB став спонсором кліпу відомого луцького гурту: відео вже з’явилося у мережі

Нещодавно музичний гурт з Луцька ФлайzZzа випустив новий кліп на пісню "Вогнем і Мечем". WEST AUTO HUB долучився до фінансування ролика та безкоштовно надав приміщення для зйомки — частину відео відзняли саме на території комплексу.

"Від усього гурту ФлайzZzа та від знімальної групи хотів би щиро подякувати WEST AUTO HUB за підтримку. Нам надзвичайно приємно було отримати схвальну відповідь на наше прохання у допомозі. Компанія надала нам для зйомок своє приміщення, максимально йшла назустріч усім нашим потребам та ще й надала фінансову підтримку", - розповів лідер гурту ФлайzZzа Андрій Тимчук.

Зйомки кліпу на території WEST AUTO HUB тривали вночі, а працівники зробили усе, аби вони були комфортними та принесли якісний результат.

"Наша компанія завжди намагається підтримати ініціативних й творчих людей. Ми часто долучаємося до різних цікавих музичних, художніх, спортивних та інших заходів. Особливо раді долучатися до соціальних проєктів, що пов’язані з українською культурою та її популяризацією. Кожен з нас перейнявся ідеєю та допомагав у процесі зйомки. Тим більше, команда гурту ФлайzZzа — наші земляки, тому допомогти їм було для нас особливо приємно", - зазначила менеджер з регіонального розвитку та маркетингу WEST AUTO HUB Вікторія Доманська, яка стала тригером такої ініціативи компанії.

"Дякуємо окремо за людяність у спілкуванні з усіма представниками персоналу, з якими ми перетнулись. Спасибі й керівництву за розуміння – тільки разом ми зможемо робити нашу країну щасливішою та заможнішою.Зичимо вам шалених успіхів як у вашій спільній справі, так і кожному в особистому житті. Міцного здоров’я та гарних новин", - додав лідер гурту ФлайzZzа Андрій Тимчук.

WEST AUTO HUB підтримує українську музику й вітає гурт ФлайzZzа з випуском нового кліпу.

 

ФлайzZzа – Вогнем і Мечем (2020) / FlyzZza – With Fire and Sword (official video)

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися