"Важливо працювати злагоджено": соціальна ініціатива від WEST AUTO HUB та кафе Kitchen

У період карантину зачинені чимало закладів та установ, однак багато хто продовжує працювати. Зокрема, особлива підтримка необхідна медикам. Так, компанія WEST AUTO HUB стала ініціатором забезпечення харчування Волинської обласної клінічної лікарні №2.

Таку соціальну ініціативу WEST AUTO HUB підтримало кафе Kitchen. Відтепер працівники лікарні щодня безкоштовно отримують обіди та вечері. Харчування в боксах одразу доставляють в приміщення лікарні.

"Зараз непростий час, тому нам усім важливо працювати злагоджено. Працівники медичних установ стоять на передовій у боротьбі з вірусом COVID-19, тому особливо потребують нашої підтримки. Це маленький внесок для того, аби їх було комфортно працювати, однак саме такі речі є важливими", - зазначила керівник компанії WEST AUTO HUB Юлія Риковська.

Кафе Kitchen щодня готує комплексні обіди та вечері для медиків, а працівники WEST AUTO HUB щодня доставляють їх до лікарні.

"Ми одразу відгукнулися на ініціативу WEST AUTO HUB й з радістю її підтримали. На нашу думку, надзвичайно важливо, аби лікарі та інші медичні працівники повноцінно харчувалися для того, аби мати можливість виконувати свою важку роботу", - розповіла виконавчий директор кафе Kitchen Вікторія Мартинюк.

Нагадаємо, що Волинська Єпархія Православної Церкви України на чолі з Митрополитом Луцьким та Волинським Михаїлом та спільно з компанією WEST AUTO HUB долучилися до підтримки Волинської обласної клінічної лікарні. Зокрема, на потреби медичних працівників було надано необхідні елементи захисту — маски, рукавиці та захисний одяг.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися