У WEST AUTO HUB зустрілися з партнером із Голландії

Іванна Костюк, 19 червня 2019

З робочим візитом до Луцька завітав представник голландської компанії Story Auto Outlet Пол Хаген. Зустріч відбулася на території комплексу WEST AUTO HUB.

“Обидві компанії співпрацюють вже більше року. Раніше спілкувалися тільки по телефону, потім вирішили познайомитися. Спочатку ми поїхали в Голландію, а потім запросили Пола завітати до нас і познайомитися ближче”, - розповідає керівниця компанії WEST AUTO HUB Юлія Риковська.

У рамках зустрічі Полу Хагену провели екскурсію комплексом та познайомили його з колегами з України, з якими раніше доводилося спілкуватися на відстані. Завдяки цій зустрічі Пол Хаген побачив, що компанія WEST AUTO HUB - це молода проєвропейська компанія. Побачене - перевершило його очікування, тому надалі співпраця обох компаній буде відбуватися на ще вищому рівні.

До речі, компанія Story Auto Outlet - одна з найбільших в Європі автомобільних компаній. Вона займається продажем нових та вживаних автомобілів. На їхньому майданчику є машини різних марок - Jaguar, Land Rover, Nissan, KIA та інші.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися