У Луцьку провели масштабний семінар з полірування автомобілів

Іванна Костюк, 09 липня 2019

Семінар з полірування автомобілів «SchollConceptsAcademy» відбувся у Луцьку 5 та 6 липня на території комплексу автомобільних послуг WEST AUTO HUB. Основне завдання, яке ставили перед собою та учасниками організатори - навчитися проводити полірувальні роботи на різних поверхнях та в різних умовах, вивчити види полірування та навчитися правильно вибирати пастм і круги для роботи.

Основні тренери семінару - представники німецької торгової марки "Scholl Concepts" та офіційного партнера в Україні компанії "Carclean". Протягом двох днів учасники слухали теорію та на практиці вивчали такі питання:

• Підготовка автомобіля до полірування

• Шліфовка авто (важливо для фарбованих ЛФП!)

• Різні види полірування із застосуванням різних кругів і паст Scholl Concepts.

Організатори семінару - студія автодетейлінгу "Carclean". Директор компанії Анна Шухман зазначає, що такий семінар проводять вже не вперше, але цей, за її словами, найбільш масштабний.

"До нас приїхали учасники з усієї України, є й представники з-за кордону. Також з німеччини приїхали наші партнери - представники "SchollConcepts", які проводили навчання та розповідали про свою продукцію та можливості її використання", - розповіла Анна Шухман.

Більше фото з події дивіться на офіційній сторінці WEST AUTO HUB у Facebook

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися