У літній фотосесії від WEST AUTO HUB знялася Софія Ройко

Іванна Костюк, 19 червня 2019

Екс-радниця міського голови та заступник директора алкогольної компанії Софія Ройко стала героїнею літньої фотосесії від автомобільної компанії WEST AUTO HUB. Фотографували дівчину з автомобілем Tesla Model X.

Продовжуємо показувати вам наші сезонні фотосесії з красивими та розумними жінками міста Луцька. Літо - тепла та світла пора, яка надихає на нові звершення! І саме зараз час презентувати літню фотосесію з екс-радницею міського голови, заступницею директора алкогольної компанії - Софією Ройко та електромобілем Tesla.

Сучасна жінка - унікальна та особлива. Вона завжди в русі, вона завжди має безліч справ та турбот. Вона відповідає сучасним тенденціям моди, турбується про екологію, встигає справлятися з роботою, піклується про сім’ю та має час на друзів. Для неї автомобіль - як другий дім, де часто зберігаються особисті речі, де все “під рукою” і в потрібному місці. Сучасне авто для сучасної жінки повинне бути не лише стильним, а й практичним. Tesla Model X ніби створений для впевнених у собі бізнес-леді. Максимум комфорту та мінімум турбот.

Софія Ройко - одна з тих сучасних жінок, які завжди в русі. Для неї автомобіль важливий, адже саме він дозволяє встигнути все і всюди. “Для мене автомобіль це не лише спосіб пересування, це стиль життя, друга домівка і вірний супутник по життю. Проект WestAutoHub дуже влучно показує, що автомобіль і жінка це не непоєднувані речі, це стильно та гармонійно. Враховуючи, що відсоток жінок за кермом в сучасному світі чималий! Жінки рулять і це прекрасно!”, - розповідає Софія.

Макіяж: Ольга Дацишина (Студія краси "Довершеність")

Одяг: Ruden brand shop

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися