У чому перевага користування послугами WEST AUTO HUB

Іванна Костюк, 25 червня 2019

Вирішили купити авто з-за кордону? Зробити це з WAH - надзвичайно вигідно!

Існує думка, що замовити авто у великої компанії - це обов'язково переплатити за такі послуги. Проте такі переконання - абсолютно хибні! І зараз ми пояснимо, чому.

По-перше, у нашої компанії є налагоджені контакти з перевіреними продавцями. Величезна база, напрацьована роками. А це - і краща ціна, і менше ризиків потрапити на неякісне авто.

По-друге, у разі потреби на огляд авто виїжджає спеціаліст та перевіряє авто на СТО. Ви можете не хвилюватися за технічний стан автомобіля, який купуєте.

По-третє, наші спеціалісти правильно юридично організуть весь процес купівлі: проведуть переговори з продавцем, укладуть договір та перерахують кошти. Отже, вам не потрібно знати усі мови країн ЄС та юридичні нюанси, щоб купити авто за кордоном ;)

По-четверте, ми працюємо напряму практично із усіма популярними аукціонами Європи та США. Таким чином ви зекономите ще і на доставці - адже за автомобілем не доведеться їхати самому, а умови доставки на аукціонах зазвичай вигідніші, ніж на звичайних автомайданчиках.

І п'ятий, не менш важливий момент: ми не заробляємо на різниці у вартості авто! Наша компанія надає послуги з купівлі, доставки та розмитненя! Ми надзвичайно цінуємо кожного клієнта та розраховуємо на те, що з часом наступне авто ви купите також у нас :) Саме тому репутація і якість послуг для нас - на першому місці. Будьте певні: на відміну від інших продавців, ви точно знайдете WAH в цьому ж офісі в будь-який момент ;)

Економте час, нервові клітини та кошти. Приділіть час собі - а про ваше майбутнє авто попіклується WEST AUTO HUB!

Адреса головного офісу: с. Струмівка, вул. Рівненська, 74. Телефон для довідок: 0 800 21 20 30

Адреса львівського відділення: вул. Городоцька, 16, с. Зимна Вода, Пустомитівський район, Львівська обл. Телефон для довідок: +38 068 911 8 911

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися