Третій етап кубку України з картингу: WAH вітає Романа Гашимова з другим місцем

Дванадцятирічний Роман Гашимов з Луцька виборов друге місце у третьому етапі Кубка України з картингу. Команда WEST AUTO HUB вітає юного спортсмена з досягненням та бажаємо подальших звершень!

Змагання відбулися у Києві у суботу та неділю, 22 й 23 серпня відповідно. У запеклій боротьбі Роман Гашимов досягнув фінішу другим й посів переможне місце. WEST AUTO HUB долучився до участі спортсмена у змаганнях та надав фінансову підтримку.

"Я безмежно радію за успіхи сина і вдячний, що з допомогою компанії WEST AUTO HUB ми можемо показувати такі високі результати. Важливо відчувати таку потужну підтримку, аби досягати все нових й нових висот", - поділився своїми емоціями батько юнака Еміль Гашимов, який теж з дитинства займався картингом.

Вперше Еміль Гашимов посадив сина Романа за карт, коли йому було 3 з половиною роки. Потім деякий час каталися, тримаючи карт маленького Роми на мотузці, згодом наважився відпускати й хлопчик почав їздити самостійно. У 4 роки хлопчик вже брав участь в показових виступах, тренувався на шматку заасфальтованої дороги, бо у Луцьку немає картодрому. Коли ж хлопчику було 5 років, тато подарував невеличкий гоночний автомобіль.

Зараз на рахунку Романа Гашимова участь у різноманітних змаганнях та десятки нагород. Компанія WEST AUTO HUB вже декілька років підтримує спортсменів, зокрема й Романа.

"Наша компанія розуміє, як важко спортсменам в Україні, адже доїзд до змагань, форма, проживання – усе це дуже недешево і лягає на плечі батьків, тому ми максимально долучаємося до цього фінансово. Щиро вболіваємо за Романа й бажаємо йому подальших перемог", – зазначила керівник компаній WEST AUTO HUB Юлія Риковська.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

WEST AUTO HUB у соцмережах

Instagram

Постійні оновлення авто 

Підписатися
Facebook

Найактуальніша інформація 

Стежити
Youtube

Огляди авто

Дивитися