"Спорт об’єднує та мотивує": у Луцьку відбувся масштабний чемпіонат із бразильського джиу-джитсу

Іванна Костюк, 12 березня 2020

У суботу, 7 березня, відбувся один з наймасштабніших чемпіонатів із бразильського джиу-джитсу LUTSK OPEN – Ukraine Jiu Jitsu League Championship GI. Компанія WEST AUTO HUB стала головним спонсором події.

Чемпіонат організував спортивний клуб "GARDA" спільно з Jiu Jitsu League Ukraine – Лігою джиу-джитсу України. Сотні спортсменів з усієї України з’їхалися до обласного центру Волині, аби продемонструвати найкращі навички та вміння у боротьбі в кімоно.

"Організувати подію такого масштабу було непросто, однак завдяки підтримці наших партнерів усе вдалося. На цей чемпіонат приїхали спортсмени з різних куточків України, а Луцьк представляли 60 спортсменів, що не може не радувати. Особливо вдячний за підтримку нашому постійному партнеру — компанії WEST AUTO HUB", - зазначив головний тренер клубу "GARDA" та організатор змагань Михайло Савчук.

Під час змагань відбулися десятки поєдинків у різних вікових категоріях. Загалом, серед учасників було розіграно близько 100 комплектів медалей.

"Наша компанія підтримує спортивний клуб "GARDA" вже протягом тривалого часу. Щасливі, що могли долучитися до такої масштабної події. Ми вважаємо, що спорт — це саме те, що може об’єднувати людей та мотивувати. Сподіваємося, такі чемпіонати стануть вже традиційними й надалі будуть збирати спортсменів з усієї країни", - розповіла керівник WEST AUTO HUB Юлія Риковська.

Зазначимо, що у травні відбудеться ще одна грандіозна подія, яку організує спортивний клуб "GARDA" спільно з WEST AUTO HUB. Подробиці будуть опубліковані згодом.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися