Регіональний комплекс WEST AUTO HUB розпочав свою роботу у Києві

У вівторок, 3 березня, відбулося офіційне відкриття регіонального комплексу WEST AUTO HUB у Києві. Відтепер жителі столиці України можуть отримати повний комплекс послуг у сфері купівлі та продажу авто.

Регіональний комплекс WAH у Києві розташований за адресою Кільцева дорога, 3.
Тут можна отримати такі послуги:

  1. Авто "під ключ".
  2. Пригін та доставка.
  3. Розмитнення авто.
  4. Сертифікація транспорту.
  5. Продаж вашого авто з автомайданчика WAH.

"У місті Київ відкрився наш регіональний комплекс, де надаватимуть такі ж послуги, як і в головному офісі компанії у Луцьку. Щиро вітаю команду та бажаю задоволених клієнтів й швидкого розвитку надалі. Вірю, що це лише початок, й спільними зусиллями ми досягнемо нових вершин", - зазначила менеджер з продажів та регіонального розвитку Вікторія Доманська.

Нині у цьому регіональному комплексі працює злагоджена команда під керівництвом Марини Крицької. Київське представництво WEST AUTO HUB вже встигло втілити у життя бажання перших клієнтів, які залишили свої позитивні відгуки.

"Я щаслива, що відбулося офіційне відкриття регіонального комплексу у місті Київ. У нас ще дуже багато амбітних цілей і ми знаємо, як їх досягти. Тому наша команда буде плідно та старанно працювати й розвиватися до масштабів великого комплексу", - поділилася планами Марина Крицька.

Контакти київського регіонального комплексу WEST AUTO HUB:
096 934 77 71
099 391 55 97
kyiv@westautohub.com

Запрошуємо скористатися нашими послугами у Києві!

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися