Права й техпаспорт у телефоні та авто з аукціону: дайджест новин за тиждень

Вже традиційно підготували добірку найцікавіших новин за попередній тиждень, які ви могли пропустити.

WEST AUTO HUB став спонсором кліпу відомого луцького гурту: відео вже з’явилося у мережі

Нещодавно музичний гурт з Луцька ФлайzZzа випустив новий кліп на пісню "Вогнем і Мечем". WEST AUTO HUB долучився до фінансування ролика та безкоштовно надав приміщення для зйомки — частину відео відзняли саме на території комплексу.

Сертифікація транспорту: покрокова інструкція та відповіді на найпопулярніші питання

На території WEST AUTO HUB діє випробувальна лабораторія колісних транспортних засобів (КТЗ), де кожен може отримати сертифікат відповідності. Сертифікація авто є обов'язковою вимогою для першої державної реєстрації транспорту з-за кордону, зокрема, легкових та вантажних автомобілів, а також мотоциклів.

Читайте також: Обов'язковий технічний контроль транспортних засобів, що потрібно знати

Покрокова інструкція для отримання сертифікату відповідності:

  1. Привезіть автомобіль до нашої випробувальної лабораторії, яка знаходиться за адресою: Волинська обл., Луцький район, с. Струмівка, вул. Рівненська, 74.
  2. Зачекайте, поки експерти виконають перевірку. На території WEST AUTO HUB є кімнати відпочинку та кав’ярні, де можна відпочити, попрацювати чи смачно поїсти.
  3. Сертифікат відповідності буде готовий наступного дня, й ви зможете забрати його на території комплексу.

Як купити авто на аукціоні Європи

Компанія WEST AUTO HUB надає клієнтам послугу купівлі авто з аукціонів Європи та США. Українці все частіше купують транспорт саме таким чином, адже це значно вигідніше. Кожен може скористатися нашими послугами й отримати машину з аукціону.

Почав роботу додаток державних онлайн-послуг "Дія": оцінка фахівців WEST AUTO HUB

В Україні почав функціонувати додаток державних послуг онлайн "Дія", який містить цифрове посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (ТЗ). Ці цифрові документи мають таку ж юридичну силу, як і фізичне посвідчення.

Ідентифікація користувачів відбувається за допомогою технології BankID через систему Національного банку та ПриватБанку. Додаток працювати не лише в режимі онлайн, а й офлайн. Відтепер при зупинці представником поліції, водію достатньо буде надати електронний додаток "Дія", де відображатиметься електронне посвідчення водія та техпаспорт.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися