“Працювати у WEST AUTO HUB - задоволення”, - водій компанії

Іванна Костюк, 19 червня 2019

Робота кожного працівника - це один з китів, на якому тримається уся компанія WEST AUTO HUB.

Щоразу коли ви заходите в офіс компанії, то помічаєте усміхнені обличчя, які готові допомогти вам у кожному питанні. Щоразу, коли ви телефонуєте з проханням знайти та купити автомобіль, вам відповідають приємні голоси, а на іншому кінці зв’язку завжди раді вас чути.

Але є в компанії й люди, яких ви не помічаєте, але які є тими важливими китами, які підтримують роботу усього колективу. Одним з них є людина, без якої робочий день у WEST AUTO HUB міг би просто не розпочатися - водій, який щоранку привозить на роботу працівників Віталій Антонович.

У свої 65 він щоранку прокидається на світанку, щоб розпочати ще один день життя компанії. Чоловік працює у WEST AUTO HUB уже кілька років. За цей час добре вивчив кожного працівника. Знає, де хто живе, хто може спізнитися, а хто завжди приходить завчасно. Знає навіть кого що турбує, та з ким про що можна поговорити. А як по-іншому? Коли бачиш стурбовані обличчя людей щоранку по іншому неможливо.

Безпека та комфорт пасажирів перш за все

В першу чергу в мої обов’язки входить доставка працівників на роботу та з роботи додому, також я маю дотримуватися чистоти в машині та слідкую за тим, щоб автомобіль був у справному стані. Важливим моментом у роботі є дотримання безпеки на дорозі під час руху, адже я везу людей, я відповідальний за їхнє життя та здоров’я.

Взимку їздити трудніше, бо машина стоїть на вулиці, буває холодна, а люди хочуть щоб всередині було тепло. Але їхати зазвичай не довго - десь півгодини поки всіх заберу. Намагаюся забрати кожного вчасно, щоб менше стояли на вулиці і чекали мене в холоді.

Робота водієм - це покликання

Я почав працювати водієм ще у далекому 1972 році. Встиг попрацювати і в Україні, і за кордоном. Я вважаю, що я професіонал, маю перший клас водія та геть усі категорії. Додаток автослюсар у дипломі дає можливість ще й добре розуміти автомобіль, бо ми вивчали не лише як правильно їздити, а й конструкцію автомобіля.

Я люблю свою роботу, і возити людей мені зовсім не страшно, бо маю великий досвід. Раніше доводилося багато їздити по Україні на автобусі "Богдан" та возити багато людей і вдень, і вночі, і в хорошу погоду, і в ожеледь. Також доводилося працювати за кордоном у Чехословаччині на автобусі "Дружба". В молодості отримав хороший гарт.

Робота водія - важлива

Я розумію, що моя робота - важлива, бо кожен має свою частину завдань. Якщо хтось затримається - може зупинитися весь процес. Я знаю всіх, з ким працюю, намагаюся завезти їх на роботу вчасно, за кілька хвилин до 9.00, щоб люди мали час та можливість випити кави чи чаю та підготуватися до роботи. У нас працює багато дівчат, а їм перед роботою треба причесатися, причепуритися. Всі мають бути красиві, бо ж працюють з клієнтами.

Так само я стараюся вчасно забрати усіх з роботи, бо ж у кожного сім’я, діти, домашні справи. Часом у вечері треба з’їздити два рази, бо є люди, які працюють довше - до 20.00, 21.00, часом і до 22.00. О котрій звільняються люди - тоді й забираємо.

Працювати на хорошому автомобілі - задоволення

Бути за кермом - звик. Доводилося працювати на різних авто. Бувало таке, що більше доводилося ремонтувати, ніж їздити. Це далося в знаки на нервовій системі. Але треба було працювати, як би там не було. А зараз їздити за кермом - це задоволення. Машина мені дуже подобається, в молодості моїй таких не було. Зараз я працюю в комфорті, на такій машині і самому приємно, і людям добре їздити.

Хотілося б працювати ще довго - скільки Бог назначить.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися