"Нові старти - нові досягнення!" - компанія WAH та клуб GARDA організували семінар для спортсменів

У неділю, 13 вересня, на комплексі компанії WEST AUTO HUB у Луцьку пройшов семінар "Кросфіт як система спеціальної фізичної підготовки бійця".

Організували подію луцький клуб з бушинкан джиу-джитсу, бразильського джиу-джитсу та грепплінгу "GARDA" та компанія з імпорту та експорту транспорту WEST AUTO HUB. Запрошеним тренером семінару став чемпіон України з панкратіону, майстер спорту України з панкратіону, чемпіон України з crossfit та професійний кросфіт-атлет Максим Путря.

Семінар "Кросфіт як система спеціальної фізичної підготовки бійця" тривав протягом усього дня. Для учасників була теоретична частина та практична, де кожен міг засвоїти отримані знання на практиці. Максим Путря показував різноманітні вправи, техніку та інші важливі деталі для спортсменів. Кожен учасник заходу мав можливість отримати коментарі та відповіді на свої питання від тренера семінару.

Тренер Максим Путря поділився своїми враженнями від семінару та зазначив, що сподівається, що такі заходи проходитимуть на постійній основі: "Мені все надзвичайно сподобалося, величезне дякую аудиторії за те, що прийшли й були активними. Радий був тут працювати, ділитися знаннями та знайомитися зі спортсменами Луцька. Було комфортно працювати, зручна локація та теплий прийом компанії WAH. Найголовніше, що вдалося продуктивно попрацювати та донести інформацію. Усім дякую!".

"Наша компанія розуміє, якою важливою є підтримка спортсменів в Україні, зокрема, юних спортсменів, тому ми постійно долучаємося та допомагаємо клубу "GARDA" й інших спортсменів України. Однак до організації подібної події ми долучилися вперше. Бачила, як горіли очі учасників семінару, а це головний показник того, що такі семінари потрібні та корисні. Нові старти - нові досягнення!", - сказала керівник компанії WEST AUTO HUB Юлія Риковська.

WEST AUTO HUB й надалі буде докладати усіх можливих зусиль для підтримки спортсменів. Сподіваємося, що такі заходи на нашому комплексі будуть проходити й надалі.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

WEST AUTO HUB у соцмережах

Instagram

Постійні оновлення авто 

Підписатися
Facebook

Найактуальніша інформація 

Стежити
Youtube

Огляди авто

Дивитися