Не роботою єдиною: працівники WEST AUTO HUB також користуються нашими послугами

Іванна Костюк, 24 січня 2020

Послугами WEST AUTO HUB користуються не лише наші клієнти, а й працівники. Так, фахівець з розмитнення Інна Ольхович придбала своє перше авто саме за допомогою нашої компанії. Фахівці WAH підібрали ідеальний варіант для Інни й вона отримала авто "під ключ".

Інна Ольхович розповіла, чому нарешті вирішила купити власну машину й чому скористалася послугами саме WEST AUTO HUB.

Чому ти вирішила придбати авто?

Для мене авто — це, в першу чергу, можливості та комфорт. З машиною я зможу подорожувати, економити власний час та робити своє життя зручнішим. Багато людей просто не уявляють свого життя без авто, адже воно потрібно не лише для зручності, а й для роботи.

На який бюджет розраховувала?

Я хотіла придбати якісне авто, але при цьому, щоб воно було не надто дорогим. Довго обирала між різними моделями, шукала варіанти для купівлі й зупинилася на Toyota Auris. Як на мене, це ідеальний варіант для жінки. Тим більше, коробка автомат — це вагома перевага у місті. Їздити справді дуже зручно, й така машина обійшлася близько $7000.

Чому саме цей автомобіль, між якими моделями ти обирала?

Спершу я визначилася з бюджетом, а після цього запитувала своїх колег та друзів, що краще придбати. В результаті мені сподобалася Audi A3 й така Toyota Auris. Я скористалася послугами WEST AUTO HUB: мої колеги шукали хороші варіанти, придбали машину на аукціоні та доставили в Україну. А чому вирішила придбати авто саме на аукціоні? Аукціон — це саме та платформа, де авто майже повністю відповідає заявленому опису. Усі недоліки машини вказані в описі та є на фото, тому ти впевнений у своїй покупці. Фахівці WEST AUTO HUB часто купують авто на аукціонах, тому це перевірено практикою.

Чому скористалася послугами WAH?

Я працюю на WEST AUTO HUB вже декілька років, тому впевнена у тому, що вся наша команда — справжні професіонали своєї справи. Кожен знає свою роботу на всі 100%. Я зекономила свій час та нерви, довірившись нашій компанії, й без жодних проблем отримала свою машину.

Чи задоволена покупкою?

Звичайно, авто не нове й має певні недоліки. Однак я повністю задоволена цією машиною. Вже встигла поїздити й оцінити її зручність та комфорт. Вже побачила, що варто покращити, але загалом мені все подобається.

Команда WEST AUTO HUB вітає Інну з вдалою покупкою й бажає завжди легкої дороги.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися