"Матчева зустріч клубів – 2020": WEST AUTO HUB вітає учасників та призерів

У суботу та неділю 26-27 вересня на Волині відбулися старти традиційних змагань зі спортивного орієнтування під назвою "Матчева зустріч клубів – 2020".

Організатором спортивного дійства стала ГО "Луцька федерація спортивного орієнтування". Компанія WEST AUTO HUB стала партнером та спонсором події.

"Радіємо, що маємо можливість долучитися до таких змагань. Наша молодь всебічно розвивається і приємно, що спорт є частиною життя юнаків та дівчат, а також нашої компанії. Сподіваюся, що як учасники, так і організатори залишилися задоволеними. Ми ж своєю чергою бажаємо не зупинятися на досягнутому, а рухатися до нових висот та досягнень", - розповіла керівник WEST AUTO HUB Юлія Риковська.

Цього разу на старти 6-етапної естафети, що проходила у Воротнівському лісі та особистих змагань в лісі поблизу села Баїв вийшло майже 300 учасників, які представляли 16 регіонів України. Змагання тривали два дні.

"Родзинкою" заходу стала злива, яка супроводжувала учасників практично увесь день. Та, попри це, на арені панувала дружня та тепла атмосфера. Запекла боротьба точилася до фінішу останнього учасника. У підсумку дводенної боротьби перемогу у клубному заліку святкували спортсмени київської області Kyiv region O-team. Друге місце виборола команда господарів змагань - ЛФСО, а третіми в командній боротьбі стали LeO-Team зі Львова.