Lutsk Fashion Weekend вдруге на WEST AUTO HUB: як це було

У суботу, 29 лютого, на комплексі WEST AUTO HUB пройшов Lutsk Fashion Weekend 2020. Вже вдруге наймодніша подія Луцька відбулася на території WAH.

Організувала захід модельна агенція Grace Model House, зокрема, власниця агенції Анна Тріль. Проєкт Lutsk Fashion Weekend вже існує 4-ий рік. За цей час засновники Lutsk Fashion Weekend провели чимало масштабних шоу й знають, чим вразити публіку.

Захід розпочався із привітання гостей. Ведучими заходу вже традиційно стали організаторка Анна Тріль та фотограф Павло Луцака. Вони ознайомили присутніх із новинками української моди, а також розіграли подарунки серед присутніх. Участь в організації Lutsk Fashion Weekend взяла візажист Ольга Друкачук, яка готувала моделей до виходу.

"Організувати подію такого масштабу — величезна праця та багато зусиль. Ми робили усе спільно з Анною Тріль. Вона забезпечила роботу з дизайнерами та моделями, а я своєю чергою підготувала приміщення WEST AUTO HUB, аби гостям було зручно. Сподіваюся, усі залишилися задоволеними й чекаю на те, що наступний Lutsk Fashion Week відбудеться також на нашому комплексі", - розповіла ініціаторка проведення Lutsk Fashion Weekend та менеджер з продажів й регіонального розвитку WAH Вікторія Доманська.

Зазначимо, що "Родзинкою" Lutsk Fashion Weekend 2020 став показ колекції лауреата міжнародних премій у сфері моди, учасника Тижнів Моди в Україні, країнах СНГ та Балтії, Іспанії, Франції, Швеції — Руслана Хвастова. Нещодавно його колекція "Турандот" отримала кубок "The best collection Scandinavian Fashion Week" на Тижні моди у Швеції.

"У гардеробі сучасної жінки повинні бути 5 суконь для особливих подій: сіра-для офіційних заходів, коли потрібно виглядати стримано; червона-коли хочеться виглядати сексуально; чорна-коли по суті все одно, але потрібно бути гарною; біла-під час відпочинку, під засмагу і ще одна, thebest, для найкращого моменту", - розповіла про колекцію Анна Тріль.

Поміж модними дефіле разом із танцівницями з "Diamond Dance" для гостей співала Марія Хурсенко. Також присутніх розважали учасниці танцювальної школи Show box. Насамкінець Сергій Мазурик та Ірина Бондаренко виконали надзвичайно романтичний, чуттєвий, один з найбільш популярних танців сьогодення бачату, який демонструє, наскільки два тіла можуть бути одночасно взаємопов'язані, та запросили усіх охочих взяти участь у танцювальному майстер-класі.

"Як на мене, такий захід — ідеальний варіант провести суботній вечір у переддень весни. Мені дуже сподобалася організація, яка була дійсно на високому рівні — шоу багато в чому здивувало та зачарувало. Неймовірно гарно також було облаштовано комплекс West Auto Hub для проведення модного вечора. Це вкотре доводить, що наша локація ідеально підходить для подібних івентів", - зазначила працівниця WEST AUTO HUB Катерина Федчик, яка була гостею модної події.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися