Коронавірус в Україні та збільшення кількості ДТП: дайджест новин тижня від WEST AUTO HUB

Сервісні центри МВС тимчасово зупиняють прийом громадян

З 19 березня по 3 квітня 2020 року сервісні центри МВС тимчасово зупиняють прийом громадян і працюють у режимі онлайн. У зв'язку з цим певні відділи WEST AUTO HUB також призупиняють свою роботу на період карантину. Однак ви можете скористатися іншими послугами компанії.

Сервісні центри МВС переходять у спеціальний режим роботи відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 "Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19". Про це йдеться в офіційному повідомленні відомства.

Прийом громадян буде відбуватися виключно для надання невідкладних послуг, зокрема:

  • реєстрація/перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів тільки для медичних і дипломатичних установ;
  • перереєстрація транспортного засобу у зв’язку із втратою або викраденням свідоцтва про реєстрацію авто;
  • відновлення посвідчення водія в разі його втрати або викрадення.

Як коронавірус вплине на автомобільний ринок у світі

Пандемія вірусу COVID-19 спричинила значний вплив на всі сфери життя населення. Випадки зараження виявлені на більше, ніж 180 територіях та країнах світу. Поки у Китаї ситуація покращується, у Європі поширення вірусу лише набирає обертів. Як це вплине на ринок авто? Читайте у нашому матеріалі.

Де сталося найбільше аварій у 2020 році

За даними Патрульної поліції, протягом перших 60 днів 2020 року на дорогах країни зафіксовано 24 698 інцидентів — в середньому по 412 «пригод» на добу. Найбільше ДТП зафіксовано у Києві: у січні та лютому 2020 року сталося 6 292 ДТП — більше ніж в Одеській (2223), Харківській (1842) та Дніпропетровській (1825) областях разом узятих.

Дослідження показало, що користуватися дисплеєм за кремом небезпечніше, ніж їздити напідпитку

Нещодавнє дослідження IAM RoadSmart показує, що новітні інформаційно-розважальні системи з сенсорними дисплеями в автомобілях збільшують час реакції за кермом більше, ніж вживання алкоголю та канабісу. Деколи сенсорний дисплей з Android Auto або Apple CarPlay може відволікти від керування автомобіля на цілих 16 секунд!

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися