Коронавірус в Україні та як працюватиме WEST AUTO HUB: дайджест новин тижня

Юлія Риковська, 30 квітня 2021

Через пандемію коронавірусу Україна закриває кордон для іноземців: що важливо знати

У зв’язку з пандемією коронавірусу у світі Україна закриває кордон для громадян інших країн на період з 15 по 29 березня. Українці, що перебувають за межами держави, зможуть повернутися на територію країни. У понеділок, 16 березня, з 00:01 Україна закрила кордон для іноземних громадян на 2 тижні. Надалі РНБО вирішуватиме, що робити далі в залежності від ситуації із поширенням коронавірусу Covid-19 у світі.

Як працюватимуть пункти пропуску на кордонах України після закриття — інтерактивна карта

Нова митниця України запустила інтерактивну карту, на якій позначені діючі та закриті на час карантину у зв'язку з коронавірусом пункти пропуску. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook глава Держмитниці Максим Нефьодов. Карту можна переглянути тут.

Коронавірус: що відбувається з вантажними перевезеннями у Європі

Через ситуацію з коронавірусом багато країн Європи також закривають свої кордони. Про це повідомила прес-служба Державної митної служби України. Держмитслужба радить перевізникам обирати для перетину кордону ті пункти пропуску, які є основними пунктами сполучення України з іншими державами. Разом з тим, доцільно відстежувати заходи, які вживають інші країни у запобіганні поширенні інфекції. Це допоможе виключити ситуації, коли вантаж успішно перетнув кордон України, але не зміг пройти митний контроль сусідньої країни, опинившись на нейтральній смузі на невизначений час.

WEST AUTO HUB працюватиме в режимі обмеженого обслуговування клієнтів

Компанія WEST AUTO HUB дотримується вимог впровадженого карантину у країні й прийматиме обмежену кількість відвідувачів. Для того, щоб скористатися нашими послугами необхідно зареєструватися в онлайн-черзі за посиланням. Надалі наш менеджер детально проконсультує щодо подальших дій.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

WEST AUTO HUB у соцмережах

Instagram

Постійні оновлення авто 

Підписатися
Facebook

Найактуальніша інформація 

Стежити
Youtube

Огляди авто

Дивитися
Telegram

Унікальні пропозиції від наших партнерів

Підписатися
TikTok

Останні тренди та лайфхаки у форматі коротких відео

Підписатися