Камери на дорогах та найбільш продавані авто у 2019 році: дайджест новин за тиждень

На українських дорогах встановлять більше камер: що зміниться у 2020 році

У 2020 році в Україні збільшиться кількість камер автоматичної фіксації — їх буде 250. Уже зараз до роботи готово 30 комплексів автоматичної фіксації порушень ПДР. Встановлення нових камер автоматичної фіксації необхідно для того, аби зменшити кількість дорожньо-транспортних пригод на дорогах України.

Топ 10 найпопулярніших авто у 2019 році: Toyota б’є рекорди

Експерти склали ТОП-10 найбільш продаваних моделей автомобілів на глобальному ринку. Лідером за продажами серед нових автомобілів у 2019 році стала Toyota Corolla. Toyota зайняла одну з лідерських позицій та посіла ще й третє та восьме місце у рейтингу. Повний рейтинг у нашому матеріалі.

Обов'язковий технічний контроль транспортних засобів: що потрібно знати

З 2020 року в Україні хочуть відновити обов'язковий технічний контроль транспортних засобів, який був скасований у 2011 році. Зараз у країні близько 500 об'єктів, де можна пройти техогляд, серед них WEST AUTO HUB. Наші фахівці виконають усе якісно та швидко. Для проходження техогляду потрібно мати при собі паспорт або інші документи, що посвідчують особу, а також свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

Скільки "євроблях" продано в Україні у 2019 році

Протягом року було продано 557 000+ авто з пробігом, майже 60 000 з яких виявились нерозмитненими. Для порівняння, за 2018 було продано 520 000+ вживаних автомобілів, з яких нерозмитненими були 102 500. Найактивнішими були мешканці Київської області — кожне шосте авто продано саме в цьому регіоні. А найпасивніші жителі Луганщини (трохи понад 2 000 проданих автомобілів).

Сертифікат відповідності за зниженою ціною

WEST AUTO HUB пропонує клієнтам знижку на отримання сертифікату відповідності для авто з-за кордону. Така пропозиція діє протягом двох місяців з 1 лютого по 31 березня. Наші фахівці швидко та якісно оглянуть ваше авто, а сертифікат ви зможете отримати вже наступного дня.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися