Юлія Риковська розповіла про нові унікальні для України послуги WAH

Іванна Костюк, 19 червня 2019

Днями керівниця компанії WEST AUTO HUB Юлія Риковська побувала в гостях у 12 каналу. “Чудова жінка, якій можуть позаздрити усі чоловіки планети, адже вона знає про автомобілі все”, - такими словами представили гостю у студії. Що цікавого розповіла Юлія про купівлю автомобілів у США та Європі, про продаж власного авто по-європейськи та про унікальний автомобільний аукціон - дивіться у відео!

Вікенд на 12 каналі з Юлією Риковською

Які послуги ви надаєте?

Компанія WEST AUTO HUB надає широкий спектр послуг для майбутній автовласників та для тих, що уже мають, але можливо планують змінити автомобіль. Це широкий спектр послуг від пошуку, купівлі, доставки автомобіля з-за кордону, а також здійснення митного оформлення, державної реєстрації, сертифікації. Також ми зараз багато працюємо над тим, щоб запровадти послуги, які ще на ринку України можливо не так розвинуті. Це лізинг автомобілів, трейд-ін, а також продаж автомобілів з аукціону.

Кожного дня ви опрацьовуєте близько 30 автомобілів. Чи це правда? І як це взагалі відбувається?

Так, звичайно! Це правда, і наші показники ростуть, ми цьому дуже раді! Відбувається це у різних напрямках. Зокрема, якщо ми говоримо про автомобілі, які ми плануємо ще купити і здійснюємо пошук, то у нас є менеджери, які індивідуально підбирають автомобілі для майбутніх автовласників. А також на вест авто хаб можна здійснити реалізацію свого транспортного засобу, який ви плануєте продати.

Тобто ця реалізація як відбувається? Є якийсь автомайданчик?

Так, на території у нас є спеціальний автомайданчик. Це велика територія, яка зосереджена там, де є люди, які планують придбати авто, тобто потенційні клієнти.

Багато бажаючих купити автівку?

Насправді багато є й бажаючих продати авто, оскільки зараз у нас дуже вигідні умови. Ми надаємо майданчик (саму стоянку) безкоштовно. Здійснюємо продаж без вашого залучення до процесу. Тобто менеджер це за вас робить. А також можу з упевненістю сказати, що людей, які планують придбати авто стає все більше і більше. Ця тенденція росте.

Є у вас послуга, про яку я прочитала на вашому сайті, це купівля “під ключ”. Що це означає?

Ось це і є та послуга, коли вам нічого не потрібно робити, навіть знаходячись у іншій області. В нас є багато можливостей сконтактувати - наприклад мобільний додаток або через сайт. Тобто ви можете бути в іншій області і можете здійснити цю купівлю “під ключ”. Ви лишаєте заявку, а менеджер здійснює пошук автомобіля, потім ми його викуповуємо. Тобто здійснюємо усі необхідні процеси (митне оформлення, доставку тощо) для того, щоб автомобіль віддати покупцю - віддати саме цей ключ. Тому й називається послуга “під ключ”.

А скільки часу проходить, щоб всі ці процеси проробити?

Якщо людина вже визначилася з автомобілем, тобто ми його вже обрали, то всі інші процеси займуть від 7 до 10 днів.

Давайте повернемося ще до автомайданчиків. Знаю, що такий досвід вже є за кордоном. В нас це поки не дуже поширено. Розкажіть детальніше про це.

Вони називаються автохауси. Ця тенденція прийшла вже до нас, бо це дуже зручно. Ви займаєтеся своїми справами, ви працюєте, а в той час автомобіль продається. Ви не відповідаєте на дзвінки з продажу і так далі. Більше того, ми здійснюємо все, аби його продати якомога швидше, тобто це і реклама, і поширення на сайтах з продажу автомобілів, і в соцмережах. Таким чином продаж авто здійснюється дуже швидко.

Але ж автівку свою можна на автобазар завезти і продати там. Чим це відрізняється?

Тим, що вам потрібно все ж таки прибути на автобазар, витратити свій час. І конкуренція на авторинку досить таки велика. А в нас автомобіль постійно в продаж - 24 на 7.

Нещодавно у вас з’явилася нова послуга - це купівля і доставка авто зі Штатів. Аукціон, так?

Якщо говорити про купівлю і доставку автомобілів зі Штатів - це вже не є такою новинкою. Всі можуть сказати, що ми цим займаємось. Проте унікальність в тому, що кожна фізична особа може самостійно приймати участь у аукціоні. Є такі великі американські аукціони як Копарт та інші, проте для того, щоб здійснити там гру потрібно бути юридичною особою, пройти процес реєстрації. Ми ж маємо унікальне рішення для того, щоб кожна фізична особа могла власноруч переглянути всі ці автомобілі та здійснити гру самостійно. А ми уже далі здійснимо увесь комплекс послуг, щоб ви уже отримали автомобіль тут на українській державній реєстрації.

Ви заходите на наш сайт, який збирає всі всі пропозиції з найбільш популярних аукціонів. Ви реєструєтеся на нашому сайті, отримуєте свій власний кабінет і здійснюєте гру на аукціоні. Менежер завжди є на підтримці. Тобто ви можете проконсультуватися зокрема з того, яка вартість повинна бути для такого автомобіля. Тому що ви не завжди знаєте межу до якої можна грати. Завжди є наш менеджер який допоможе та відповість на всі питання в реальному часі.

Що ще цікавого є у вашій компанії? Можливо є якісь такі послуги про які наші телеглядачі не знають?

Взагалі унікальність в тому, що весь спектр послуг вест авто хаб знаходить на одній території. Навіть якщо ви хочете здійснити купівлю автомобіля самостійно або ж у вас вже є придбаний автомобіль ви можете прийти на територію вест авто хаб і вже на одному місці здійснити і митне оформлення, і сертифікацію, і державну реєстрацію , і якщо у вас є наявне своє авто, то здійснити продаж. Також у нас в планах ще відкриття автодетейлінгу - тобто мийка та чистка автомобілів. І, знову ж таки, якщо говорити про унікальність, то це лізинг і трейд-ін.

Окрім усіх послуг, які ви надаєте, у ває є кафе, зони відпочинку… Це правда?

Так, це правда. Ми намагаємося перейняти європейський приклад. У нас є і куточки для дітей, якщо ви плануєте прийти з дитиною, є два кафе, де ви можете провести якийсь час або просто переглянути автомобілі які є в наявності і в той же час випити чашечку кави.

Чи багато є все ж таки клієнтів?

Щодня ми отримуємо біля 10 замовлень - чи то на купівлю тз чи то на продаж. Ми раді тому, що ця статистика росте. Чому варто обирати WEST AUTO HUB,, а не займатися купівлею авто з-за кордону самостійно? Перш за все це комплексність. А ще ви отримаєте надійну послугу.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися