Чи варто перевзуватися на зимову гуму та чи введуть обов’язковий техогляд: дайджест новин від WEST AUTO HUB

Вже почалася календарна весна, однак українців закликають не поспішати змінювати зимову гуму на літню. Синоптики прогнозують, що ще можливий сніг чи дощ, а також температура нижче 0. Тому зимова гума може гарантувати вам безпеку при ожеледиці.

В Україні планують повернути обов’язковий техогляд авто. Міністерство інфраструктури вже розробило відповідний законопроєкт і оприлюднило його для загального обговорення. У документі описується механіка запровадження та проведення обов’язкового технічного контролю ТЗ (ОТК), правила використання тахографів та обмежувачів швидкості для автобусів та вантажівок.

У WEST AUTO HUB продовжує діяти знижена ціна на сертифікацію. Так, власники автівок можуть отримати сертифікат відповідності за приємною ціною до кінця березня.

Renault стала найбільш продаваною маркою серед нових легковиків. Так, у лютому українці купили 1223 машин цієї марки з салону.

У суботу, 29 лютого, на комплексі WEST AUTO HUB відбувся Lutsk Fashion Weekend 2020. Вже вдруге наймодніша подія Луцька на території WAH. Гості мали можливість насолодитися не лише показами нових колекцій дизайнерів, а й цікавими перфоменсами й танцями.

 

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися