Де в Луцьку швидко пройти техогляд авто?

Іванна Костюк, 18 грудня 2019

Для багатьох з нас автомобіль вже давно став не просто засобом пересування, а чимось більшим. Догляд за ним – одна з регулярних справ кожного автовласника, який турбується не лише про стан авто, а й про власну безпеку.

Віднедавна перевірити транспортний засіб за усіма правилами та стандартами можна й на території комплексу WEST AUTO HUB, скориставшись послугою обов’язкового технічного контролю.

"Пройти технічний огляд у нашому комплексі – не складно. Замовник може звернутися особисто або через уповноважену особу, пред’явити паспорт або ж інші документи, що посвідчують особу та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Далі авто передається нашим експертам для проведення зовнішнього огляду з метою ідентифікації ТЗ та номерних знаків з даними реєстраційних документів. А також перевірки конструкції і технічного стану ТЗ", - розповідає провідний спеціалість відділу сертифікації та технічного огляду автомобілів Катерина Осмолович.

Варто зазначити, що обов'язковий технічний контроль повинні пройти:

  • легкові автомобілі комерційного призначення
  • всі автомобілі, які працюють у службі таксі
  • вантажні автомобілі
  • причепи та напівпричепи
  • автобуси та спеціалізовані транспортні засоби, що перевозять небезпечні вантажі

Олександр Січковський та Олександр Величко - фахівці з проведення технічного огляду

Що має знати людина, яка хоче провести техогляд транспортного засобу?

Перш за все транспорт має бути в справному стані! Також потрібно пам’ятати про те, що будь-які зміни у конструкції та переобладнання повинні бути зареєстровані в установленому законодавством порядку. В іншому випадку такі зміни вважатимуться неправомірними і клієнт не зможе здійснити обов’язковий технічний контроль.

"У нас на WESTAUTOHUB процедура ТО відбувається дуже швидко: для легкових і вантажних авто орієнтовно 30-40 хв, для автобусів та спецтехніки - близько години", - продовжує розповідати Катерина.

"Ми завжди працюємо чесно та відкрито, відповідно до чинного законодавства. Намагаємося працювати так, аби наші послуги були доступні та зрозумілі людям! Хочемо щоб кожен з вас усвідомлював, що процедуру техогляду - перш за все потрібно робити заради власної безпеки та безпеки інших людей", - зазначає менеджер відділу роботи з клієнтами Вікторія Шляхтич.

Звернутися до фахівців за додатковою інформацією можна за номером телефону 067 158 86 08

Як пройти ТО у WEST AUTO HUB

Схожі публікації

Поділитись із друзями

WEST AUTO HUB у соцмережах

Instagram

Постійні оновлення авто 

Підписатися
Facebook

Найактуальніша інформація 

Стежити
Youtube

Огляди авто

Дивитися