Що таке "митний склад" та як він працює

Іванна Костюк, 26 червня 2019

Митний склад знаходиться на території комплексу WEST AUTO HUB, що значно спрощує проходження усіх процедур з розмитненням, адже це так зручно, коли усе необхідне - поряд!

Варто зазначити, що усі товари, які ви розмістите тут, будуть у цілковитій безпеці. Приміщення, яке використовується для зберігання товарів у режимі митного складу, має спеціальну ліцензію, а територію обладнано контрольно-пропускною системою, системою відеоспостереження та засобами автоматичної фіксації даних реєстраційних номерних знаків транспортних засобів.

На території комплексу WEST AUTO HUB є митний склад відкритого та закритого типу. Там можна зберігати іноземні та українські товари під повним митним контролем. Усі вони умовно звільнені від оподаткування митними платежами, також до них не застосовують заходи нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності. Розмістити у митному складі можна практично усе. Але є й певні заборони. Наприклад, не можна розміщувати живих тварини, електроенергію, гуманітарну допомогу, товари, які заборонені для використання на території України тощо.

Товари, що ввезені на митну територію України, можуть зберігатися в режимі митного складу протягом трьох років. Але цей термін може бути обмежений для окремих видів товарів митним органом. А ті товари, що вивозяться за межі митної території України, можуть зберігатися в режимі митного складу протягом трьох місяців. Конкретний термін зберігання товарів у встановлених межах визначається спільно з власником складу - особою, яка розміщує товари на зберігання.

Митне оформлення товарів, що випускаються з митного складу, здійснюється за умови подання декларантом митному органу ВМД, яка має бути заповнена в установленому законодавством порядку. Також необхідно подати комплект документів, потрібних для здійснення митного оформлення цих товарів, і сплатити усі установлені законодавством податки і збори.

Одразу біля митного складу на території комплексу Вест авто хаб знаходять офіси митних брокерів, які допоможуть підготувати усі необхідні документи та розмістять товари у режимі митного складу.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися