Думки вголос: директор WEST AUTO HUB про призначення Максима Нефьодова

Іванна Костюк, 11 липня 2019

Новим головою Митної служби став перший заступник голови Мінекономрозвитку Максим Нефьодов. Свої думки з цього приводу висловлює людина, яка щодня стикається з роботою митниці - диктор компанії WEST AUTO HUB Юлія Риковська.

«Ознайомившись з програмою, яку Максим Нефьодов презентував у ході конкурсу на керівника Держмитслужби вважаю, що всі заявлені ним виклики є найгострішими проблемними питаннями, які потребують змін для нормальної роботи при здійсненні експортно-імпортних операцій, оскільки система не відповідає нинішнім суспільним запитам бізнесу та людей, і потребує введення нових технологій у процеси. Чого варті, наприклад, відсутність автоматизованих електронних процесів, закритість баз, відсутність спільного контролю та обміну митною інформацією”, - розповідає жінка.

На її думку, такі зміни мають реалізовувати не лише представники держав, але і бізнесу. Зараз керівниця разом зі своєю командою втілює в життя певні процеси автоматизації зі свого боку, відповідно чекають змін і з іншої сторони. Юлія розповідає, що у WEST AUTO HUB створена необхідна інфраструктура для надання широкого спектру послуг у галузі транспортних засобів, тому прихід Максима Нефьодова на посаду голови Митної служби оцінює дуже позитивно.

“ З оптимізмом зустріла новину про перемогу у конкурсі людини, яка знає, що таке реформи та як їх «готувати». Проте розумію, що реформування митниці буде дуже складним завданням, і зі свого боку нам, представникам відповідального бізнесу, який бажає змін, необхідно буде підставити плече та разом працювати на реформу».

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися