День з митними брокерами: про роботу команди з середини

Іванна Костюк, 11 липня 2019

Коли мова йде про розмитнення, постійно згадують митних брокерів. Мовляв, саме це люди допоможуть розмитнити автомобіль правильно. Але хто ж вони такі? Чим саме займаються та як проходить їхній робочий день?

Про свою роботу розповідає агент з митного оформлення компанії WEST AUTO HUB Богдан Корнійчук.

Робочий день Богдана та його колег розпочинається о 9.00 ранку. Першим ділом він перевіряє робочу електронну пошту, бо без цього, за його словами, робочий день розпочатися не може.

– До мене документи часом потрапляють ще до того, як я приходжу на робоче місце, - каже Богдан.

Розмитнення автомобіля - діло не з легких. Але брокери справляються з цим “на ура”. Для роботи у них є спеціальна робоча ліцензійна програма MD DECLARATION. Тути вони вносять усю інформацію про транспортний засіб: модель авто, об’єм двигуна, тип кузова, рік випуску… Всього – 54 графи. Богдан каже, що дуже важливо внести усю інформацію правильно і без неточностей, бо ж доведеться перероблювати, а це - лишній час очікування для людей.

Якщо коротко, то робота брокера полягає в тому, щоб оформити два документи – попередню і остаточну декларацію. Перша дозволяє автомобілю перетнути український кордон, інша – легалізувати його в Україні. Після усієї виконаної роботи документи передають на митницю. За потреби спілкуються з митниками для уточнення деталей. З клієнтами ж брокери майже не говорять. Для цього є менеджери компанії WEST AUTO HUB.

Звернутися до спеціалістів можна за номером 0 800 21 20 30

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися