Почав роботу додаток державних онлайн-послуг "Дія": оцінка фахівців WEST AUTO HUB

В Україні почав функціонувати додаток державних послуг онлайн "Дія", який містить цифрове посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу (ТЗ). Ці цифрові документи мають таку ж юридичну силу, як і фізичне посвідчення.

Ідентифікація користувачів відбувається за допомогою технології BankID через систему Національного банку та ПриватБанку. Додаток працювати не лише в режимі онлайн, а й офлайн. Відтепер при зупинці представником поліції, водію достатньо буде надати електронний додаток "Дія", де відображатиметься електронне посвідчення водія та техпаспорт.

Як авторизуватись в додатку "Дія"

1. Ідентифікувати свою особу через технологію BankID. Цей перший крок додаток пропонує одразу після встановлення на смартфон.

2. Підтвердити згоду на передачу інформації через інтернет-банкінг у своїх особистих кабінетах через банки, які долучилися до BankID.

Додаток "Дія" можна завантажити в App Store та Google Play. Розробники заявляють, що програма не зберігає завантажені дані в телефоні — вони видаляються при виході з програми. Обмін інформацією відбувається в режимі реального часу з реєстром, звідки завантажуються необхідні відомості.

"Додаток досить простий у користуванні, інтерфейс зрозумілий та швидкий. Документи відразу підтягнулись з вірними даними та фотографією на посвідченні водія. Поліція одного разу зупинила, чемно перевірила електронні документи та відпустила з попередженням", - прокоментував технічний директор розробки програмних продуктів Юрій Луканюк, який брав участь у бета-тестуванні додатку.

Зазначимо, що Міністерство цифрової трансформації найближчим часом також планує запустити в мобільному застосунку "Дія" цифрові поліси для обов'язкового страхування відповідальності автовласників (ОСЦПВ), цифровий паспорт та електронний студентський квиток.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися