Через пандемію коронавірусу Україна закриває кордон для іноземців: що важливо знати

У зв’язку з пандемією коронавірусу у світі Україна закриває кордон для громадян інших країн на період з 15 по 29 березня. Українці, що перебувають за межами держави, зможуть повернутися на територію країни.

Про це заявив секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данілов на брифінгу, що відбувся у п'ятницю, 13 березня.

У понеділок, 16 березня, з 00:01 Україна закриє кордон для іноземних громадян на 2 тижні. Надалі РНБО вирішуватиме, що робити далі в залежності від ситуації із поширенням коронавірусу Covid-19 у світі.

Громадян України просять впродовж цього часу повернутися додому. Усім, хто не встигатиме з об'єктивних причин це зробити, рекомендують звернутися до українських консульств — їх повертатимуть додому окремими нерегулярними рейсами.

Зазначимо, що встановлені обмеження не стосуються здійснення міжнародних вантажних перевезень. Екіпажі суден, автомобілів, літаків зможуть заходити на територію України, але будуть піддаватись медичному огляду.

При цьому працюватимуть всі великі пункти пропуску, в тому числі основні аеропорти, порти, наземні пункти пропуску. Обмеження будуть стосуватись певних місцевих пунктів пропуску, піших переходів, малонавантажених залізничних переходів. Імпортери та експортери, як і раніше, зможуть пройти митний контроль на одному із ПП в межах однієї митниці, зазначеної у декларації. Наприклад, вантаж, який прямував на ПП "Шегині", зможе заїхати/виїхати через ПП "Краківець" Галицької митниці.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися