У Львівському відділені презентували список послуг

Іванна Костюк, 18 вересня 2019

Львівське відділення комплексу WEST AUTO HUB вже працює на повну силу! У фахівців компанії ви зможете замовити найпопулярніші автомобільні послуги:

- авто під ключ

Ця послуга пропонує повний комплекс автомобільних послуг починаючи від находження автомобіля за кордоном та його купівлі до повного оформлення та доставки авто до під'їзду.

- пригін і доставка авто

Якщо ви знайшли та купили автомобіль самостійно, але немаєте змоги поїхати за ним - звертайтеся до нас! Наші фахівці доставлять автомобіль будь-яким способом: своїм ходом, лафетою чи автовозом, повітрям чи водою.

- розмитнення авто

Підготуємо усі документи для розмитнення автомобіля. У нас працюють тільки найкращі брокери, які точно підрахують вам суму розмитнення та додаткових платежів. - послуга сертифікації У нас ви можете замовити послугу сертифікації автомобіля та отримати сетрифікат відповідності вже на наступний день.

- продаж авто

Ми допоможемо продати ваше старе авто, для того аби ви могли придбати нове! Наші фахівці знайдуть новий дім вашій машині швидко! Також наш комплекс пропонує послугу технічного огляду автомобіля, автоммийки та парковки!

Львівське відділення автомобільного комплексу WEST AUTO HUB знаходиться за адресою: городоцька, 16, с. Зимна Вода, Пустомитівський район, Львівська область.

Телефон: +38 068 911 8 911

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися