Як пригнати авто з США

Олександр Бригадир, 12 грудня 2018

Вживаний автомобіль – ідеальний варіант в тому випадку, якщо грошей на нове авто не вистачає. І саме в США можна знайти гідні екземпляри, пригнавши авто звідти вигідніше, ніж з Європи, враховуючи доставку! Незважаючи на віддаленість Америки, це досить реальне завдання, але зі своїми нюансами. Отож, з чого почати?

 

Скільки коштує пригнати авто зі США?

В першу чергу всіх цікавить вартість.

Якщо ви задумались про те, як пригнати авто зі США в Україну, то найоптимальнішим варіантом буде звернутися в компанії, у яких є зв’язок з аукціонами і автохаусами, можливість пригнати і оформити всі необхідні документи на авто.

Якщо підрахувати, то послуги навіть найдорожчої компанії, яка займається автомобілями обійдуться дешевше, ніж відкрити візу, купити білет в Штати і отримати доступ до аукціону. Проте, часто половина потенційних покупців відсіюється на етапі ціни, адже вона трохи відрізняється від ціни “бувалого” Opel, наприклад, купленого в Європі.

 

Далі варто врахувати вартість розмитнення, але, на щастя вона не відрізняється від того, що ви заплатите за авто з будь-якої країни Європи. Зазначу, що згідно з нашими законами знизити акциз можна лише на авто молодші 2010-го року, не нижче стандарту Євро-5 з об’ємом двигуна максимум 2,5 літра дизеля і 3,0 – для бензину.

Якщо врахувати перевезення, послуги компанії, розмитнення та всі збори, то мінімально авто в хорошому стані обійдеться в $7 000-$8 000. В таку цінову категорію входять деякі моделі Volkswagen, Chevrolet, Hyundai, Ford, Toyota та інші. Також варто звернути увагу на таких “японців”, як Mazda, Nissan, Acura, Honda. Перевага таких авто в тому, що в Америку вони надходять в покращеній комплектації. Також не варто боятися через “скручений” пробіг, адже в США за це передбачена серйозна відповідальність. Підкреслю, що з метою економії варто обирати авто преміум-класу, ціна яких стартує від $10 000, адже такі автомобілі значно дорожчі в Європі та Україні.

Чому саме США?

 • Основна причина – ціна. Оскільки фінансові можливості американців дозволяють без особливих труднощів купувати нові авто, вони збувають свої “биті” автомобілі зовсім недорого.
 • Ще один привід привезти авто зі США – ринок автомобілів у Штатах вважається прогресивнішим, ніж європейський. За 2017-й рік в Америці продали 17+ млн авто, з загальним населенням країни в 325 млн. Водночас європейський ринок за той самий період продав 21 млн авто, а кількість населення тут перевищує більш ніж удвічі (700 млн).
 • Також, враховуючи фінанси американців, автовиробники пропонують унікальні моделі та додаткові комплектації саме для США. В результаті конкуренція та кількість авто зростає і вони продаються на вторинному ринку практично задарма (навіть за українськими мірками).
 • Варто також зазначити, що всередині країни існує система, за якою всі пошкодження авто, яке потрапило в аварію, фіксується у спецбазах даних, що обов’язково впливає на ціну. В результаті подібні авто потрапляють на аукціони, де користуються попитом серед покупців.
 • Можна не перейматися за якість автомобілів, оскільки їхня низька ціна не пов’язана з проблеми в експуатації чи законом, а з великим спектром ринку транспорту. Люди міняють авто доволі часто, купуючи їх у кредит, оскільки ставки там не перевищують 2 % річних.

 

Чи всі авто биті та втоплені?

Дрібні пошкодження або не дуже презентабельний вигляд часто стають тим фактором, який відлякує покупців. Загалом, підбір хорошого авто на американському ринку – легке завдання. Незначні пошкодження (вм’ятини та подряпини) часто дозволяють оцінити реальні масштаби ремонту.

Традиція продавати авто, які не відповідають своєму реальному стану, на американських аукціонах трохи відрізняється. У спецбазах даних є можливість самостійно перевірити стан, пробіг і скільки власників у авто вже було до вас. Але навіть враховуючи всі ці фактори та ствердження перевізників, що автомобіль у чудовому стані, техоглядом майбутнього авто не варто нехтувати.

Скільки коштує і чи можна купити самостійно?

Звичайно ж можна зекономити на послугах посередників та купити авто самостійно. У тому, як пригнати авто з Америки таким способом є свої нюанси.

Щоб взяти участь в аукціоні, потрібно:

 • знати відмінно англійську для заключення угоди;
 • мати досвід у подібних справах;
 • заплатити аукціонний збір (становить до 20 % від вартості авто);
 • деякі аукціони пропонують послуги транспортування авто в порт, але в більшості випадків транспортну компанію потрібно шукати самостійно. Вартість послуг шиппінгового сервісу залежить від відстані аукціону до порту (від $200 до $1500);
 • також вам доведеться оформити страховку на транспортування морем. Ставка на неї варіюється від 1,5% до 2, 5%;
 • варто також зазначити, що у багатьох аукціонах участь платна, що вкрай невигідно у випадку, якщо авто ви не оберете;
 • різниця в часових поясах також важлива: брати участь у торгах доведеться вночі.

Як бачимо, труднощів більш ніж достатньо, тому потрібно подумати, чи варто займатися цим самостійно.

Як замовити і за що платити?

Щоб купити авто у США та привезти його в Україну, потрібно пройти декілька етапів.

 • Оберіть автомобіль, який вас влаштовує, на аукціоні. Більшість українських компаній, які займаються доставкою і знають, як привезти авто зі США, мають до них доступ.
 • Подальша робота за компанією. Перед торгами експерти перевіряють всю інформацію про машину та її поточний стан.
 • Коли вся необхідна інформація підтверджена, починається процес викупу автолота з аукціону.

Крім вартості авто, вам також потрібно буде оплатити:

 • послуги перевізника; комісію аукціону;
 • транспортування в порт;
 • транспортування морем в Україну;
 • різні мита, акциз, послуги брокера та митного експедитора.

 

Ціна транспортування автомобіля залежить від:

 • розміру;
 • року випуску;
 • моделі авто.

Також, якщо не дотримуватися деяких правил під час переправи транспортного засобу зі США в Україну, можна отримати не один штраф. Наприклад, потрібно обов’язково прибрати аккумулятор, очистити бензиновий бак і висушити рідини. Всередині салону не повинно бути будь-яких речей.

В середньому цей процес займе 2-3 місяці. Повну суму вам допоможуть розрахувати в компанії, маючи інформацію про ваше майбутнє авто.

Чому вигідно з нами працювати?

Якщо сумніваєтеся в тому, як купити авто в США та привезти в Україну, обирайте експертів West Auto Hub. Вони допоможуть зробити цей процес максимально комфортним та вигідним.

 • Повний супровід всіх процесів від вибору до доставки.
 • Допомога в пошуку авто, яке підходить всім вимогам клієнта.
 • Підбір авто з максимально вигідною ціною.
 • Експертна оцінка на відповідність автомобіля опису продавця.
 • Максимально оперативна передача інформації, щоб тримати вас в курсі всіх дій.
 • Допомога в підготовці всіх необхідних документів і встановленню авто на облік.

Експерти West Auto Hub потурбуються, щоб ви придбали автомобіль без сумнівів, переплат та втрати часу.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися