Як купити авто на аукціоні Європи

Компанія WEST AUTO HUB надає клієнтам послугу купівлі авто з аукціонів Європи та США. Українці все частіше купують транспорт саме таким чином, адже це значно вигідніше.

Кожен може скористатися нашими послугами й отримати машину з аукціону.

Що таке аукціон авто?

Це спеціальний сервіс, який надає можливість публікування авто для продажу. На платформі розміщується опис авто, фото та відео. Після цього потенційні покупці протягом обмеженого періоду можуть зробити ставки на машину. Виграє той, хто зробив найбільшу ставку. Зазвичай, тривалість аукціону на одне авто - 24 години.

Чому вигідно купувати авто на аукціоні?

Кожен аукціон дбає про власну репутацію, тому опис усіх авто дійсно відповідає заявленому. Власник авто надає максимально повну інформацію, описує та фотографує кожен дефект машини. Також публікуються відео, де можна побачити й зрозуміти, як працює мотор. При купівлі авто з аукціону ви абсолютно впевнені, що авто буде саме таке, як вказано й описано.

Окрім цього, авто з аукціону можна придбати за ціною нижче ринкової. Наші фахівці роблять ставки на найоптимальніші варіанти. Таким чином, кожен може звернутися у WEST AUTO HUB, вказати свої побажання та отримати якісне вживане авто з Європи й зекономити при цьому власні кошти.

Як придбати авто?

Звернутися до компанії WEST AUTO HUB, це можна зробити за телефоном 067 158 86 08. Вказати свої побажання, зокрема, ціновий діапазон, марку та модель, рік й інші нюанси. Наш менеджер знайде найоптимальніший варіант, придбає та доставить транспорт в Україну. На нашому комплексі авто проходить розмитнення й ми організовуємо державну реєстрацію авто. На фінальному етапі ви отримаєте машину й усі необхідні документи для користування нею.

Наші переваги:

  • 6-річний досвід роботи на ринку;
  • кваліфіковані працівники;
  • швидкість та якість виконання роботи;
  • гнучкість та націленість на клієнтів;
  • прозора співпраця, яка підтверджена юридично.

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися