WEST AUTO HUB пропонує кредит на авто від Otpbank

Іванна Костюк, 27 лютого 2020

Купівля автомобіля стає ще доступнішою завдяки співпраці автомобільної компанії WEST AUTO HUB та програми Otpbank. Вигідний кредит на авто можна отримати швидко та без зайвої тяганини!

Думаєте, що для отримання кредиту потрібно зібрати купу довідок? Ви помиляєтеся! У програмі «Гроші на Авто Партнерський» відсутні пункти, які зазвичай є обов’язковими у інших банках. Отже, вам не потрібні:

обов’язкове страхування КАСКО

застава

обов’язковий початковий внесок

витрати на супроводження кредитних угод нотаріусом

обмеження авто за віком та пробігом

Все, що вам потрібно, це вибрати автомобіль з торгового автомайданчика WEST AUTO HUB або замовити пригін ато з-за кордону та вияснити, якої суми для купівлі вам не вистачає. Після цього фахівці Otpbank нададуть вам гроші у кредит за лічені години. Варто зазначити, кредит може отримати громадянин України, якому виповнилося 27 років і який володіє офіційним працевлаштуванням із постійними щомісячним доходом. Прийняття рішення по кредиту – до 8 годин, оформлення – за 60 хвилин.

Сума кредиту терміном від 12 до 60 місяців (з правом дострокового погашення) може становити від 50 000 грн до 500 000 грн. Річна процентна ставка складає 0,01% річних; щомісячна комісія – 1,7%, комісія за видачу кредиту – 1,7%. Жодних додаткових вимог чи критеріїв банком не висувається.

Для точно розрахунку щомісячних платежів, ви можете скористатися спеціальним калькулятором.

Більше інформації про кредитування можна отримати за номером телефону 0 800 21 20 30 або на сайті: https://www.otpbank.com.ua/privateclients/crediting/autosh/

Схожі публікації

Поділитись із друзями

Слідкуйте за нами

Telegram

Замов авто через Telegram-чат

Написати
Instagram

Найкрасивіші підбірки авто наших клієнтів

Слідкувати
Youtube

Свіжі огляди авто

Дивитися